İlk Ankara Tanışma Buluşması

AtaDMR

New member
Merhabalar Ankarali Ceedciler :) Hergun yollarda daha fazla ceed gormeye basladigimiz Ankarada ne yazikki uzun zamandir bulusma adina bir etkinlik duzenlenmiyor. [MENTION=2743]okty[/MENTION] Oktay abi ile bu ise bir el atalim dedik ve bu haftasonu bulusmaya karar verdik. Bu bulusma hem bir tanisma hemde daha sonra yapilabileceklerin planlanmasi adina cok iyi olacak. Bulusmaya katilabilecek Ankaralilar bizlere ulassinlar. Katilamayacaksaniz merak etmeyin bundan sonra daha cok etkinlik yapilmasi icin ugrasacagiz. Bulusmada elimizde olan sticker ve brosurler dagitilacak. Stickerlar sinirli sayidadir( gercekten az var tam sayisini hatirlamiyirm??????) Ankaranin canlanmasi gerek Istanbul etkinliklerini kiskanmaktan yorulduk ????????????

Son düzenleme:

rayen

Super Moderator
Hadi Angaralılar bi el atın şu buluşma olayına. :)

fenci

New member
BEYPAZARINDA TOPLU BİR BULUŞMA YEMEK ORGANİZASYONU İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPARIM. Nede olsa Memleket. tanıdık konak ve mekanlar var. hem Göynükten gelmem daha kolay olur.

ERGE

New member
Çok iyi düşünülmüş bir organizasyon. Pazara denk getirirseniz muhakkak gelim.

Bocek06

New member
Yer ve zaman söylemeniz yeterlidir. :)

AtaDMR

New member
Eski konuyu kontrol etmesem görmeyeceğim mesajlarınızı :D . Beypazarı fikri çok güzel olabilir. şuanda 6-7 kişiyiz sizlerde dahil olarak. Umarım daha çok cevap alacağım mesajlardan. 35 Ankaralıya mesaj atmışım geri dönüş şuanda 4. Burada yapılacak buluşmanın detaylarını konuşuruz kararlaştırınca da güzel bir konu açarım ben ve hayırlısıyla buluşmamızı yaparız :D

Son düzenleme:

E.Mert

New member
Bir Ankaralı Ceed'ci olarak ben de katılmak isterim ;)

AtaDMR

New member
Her geçen gün sayı biraz daha artıyor, 10 kişi olduğumuzda buluşmamızı nerede yapacağımıza karar verebiliriz, 10 kişiye çok az kaldı :D

ERGE

New member
Umarım ankara olur ve pazar olur:)

fenci

New member
ARKADAŞLAR, Beypazarında yapılırsa, hem kısmi bir kültür gezisi gibi olur. Önceki Dönem Belediye Başkan yardımcısı Hüsnü beyle görüştüm. Eski dostumdur. Bağ evii Restorantın da sahibidir kendisi. Bizler için çok uygun rakama yöresel serpme yemek verebileceklerini söyledi. Rasim başkanım, Konuya sizde bir el atıverin.:)
Farklı bir yerde yapılmasını isteyen arkadaşlara da saygı duyarım.
Bu durumda Liste Şöyle:
(Beypazarı)
1-Rayen
2-argovolkan
3-AtaDMR
3-Fenci
4-Bocek06
5-E.Mert

(Ankara içi)
1-
ERGE

rayen

Super Moderator
Valla ben hiç el atmayayım, daha önce el atmıştım sadece ben ve oğlum hariç 3 kişi gelmişti. :D:D:D

AtaDMR

New member
Aziz abi güzel düşünmüşsün hatta organizasyonuda kurmuşsun bize sadece gelmek kalmış gibi olmuş :D ama şöyle bir durum var, burada olmayan 3-4 üyemiz daha var onların fikirlerinide almak gerek. Ben hepsi ile görüşüp mümkün olursa bu konuda yazmalarını isteyeceğim, olmazsa onların adına görüşlerinide iletebilirim. Rasim abi bu sefer hatırısayılır bir buluşma olacağını düşünüyorum, el atmasanda geleceğini umuyorum :)

fenci

New member
Teşekkürler Atakan. Bizim Motosiklet kulübümüzden de, Organizasyon tecrübem var onun da etkisiyle.:cool:
Şahsen 5-10 kişi de olsak küçük bir organizasyon güzel olur diye düşünmekteyim. :D

oktyy

New member
En yakın zaman da buluşma ayarlıyoruz. Sayımızı biraz daha arttırmış hemde havaların da daha sıcak olacağı bir tarihte 1 hafta önce den yer zaman ortak karar ile karar veririz:)

AtaDMR

New member
Aziz abi beypazarı için +2 gelecek olan üyemiz daha var. Birde facebook grubuna yeni katılan ankaralı bir üyemiz var oda gelirse +3 olacak. Herkesin telefon numarasını alarak bir whatsapp grubu kuralım, böylece daha hızlı iletişim kurabiliriz. Ve etkinliğin yerini zamanını kimlerin geleceğini, fiyatı gibi ayrıntılarıda netleştirmiş oluruz. Özelden yada buradan bana telefon numaralarınızı iletirseniz ben grubu kısa sürede kurarım.

Son düzenleme:

inimicus

New member
Arkadaşlar, artık Astra'ya binsem de bu forumu bırakmam. Ancak, pazar tek boş günüm olduğu için Beypazarı planı aileme ayıracağım tek günü de alır. Bu yüzden katılamıyorum.

fenci

New member
Aziz abi beypazarı için +2 gelecek olan üyemiz daha var. Birde facebook grubuna yeni katılan ankaralı bir üyemiz var oda gelirse +3 olacak. Herkesin telefon numarasını alarak bir whatsapp grubu kuralım, böylece daha hızlı iletişim kurabiliriz. Ve etkinliğin yerini zamanını kimlerin geleceğini, fiyatı gibi ayrıntılarıda netleştirmiş oluruz. Özelden yada buradan bana telefon numaralarınızı iletirseniz ben grubu kısa sürede kurarım.
Güzel fikir. Benin Tel No:5325403585

AtaDMR

New member
29 Mayıs pazar günü için uygunluğunuz olur mu? Buluşmamızı o gün yapabiliriz. Aziz abi numaranı not ettim herkes numarasını gönderince grubu kurarım. Ayrıca aziz abi bu beypazarındaki gideceğimiz yer için ayrıntıları bizimle paylaşırsan çok güzel olur, fiyat ve içerik gibi bilgiler... Her türlü konuda anlaştıktan sonra saat gibi ayrıntıları çözeriz. Birde katılacakların tek mi yoksa daha kalabalıkmı geleceklerini belirleriz.Ankaradan çıkışta da bir konvoy yapılabilir diye düşünüyorum :)