Hareketli ön kol dayama

Hakan3054

New member
Merhaba,

ceed concept plus aracima premium'da olan hareketli ön kol dayamadan takmak istiyorum ama böyle birşey mümkün mü ve nereden bulabilirim, yardimci olabilirseniz çok sevinirim

By_Cesar

Active member
En sağlıklı cevabı servisten alabilirsin bu konu hakkında ama baya tuzluya patlayacagı kesin

Sent from my iPhone using Tapatalk

forodun

New member
iyi günler bende yeni aldım aracı rio dan sonra kol dayamanın hareket etmemesi hoşuma gitmedi. ben araştırdım biraz premium donanımın hareketli kol dayaması birebir uyuyor. yurtdışında 100 dolar civarında serviste 900 lira civarı. model olarakta bizim arabalardaki basic, premium modelindeki confort diye geçiyor. https://www.drive2.ru/l/9900931/ bu adreste adam değiştirmiş. nasıl değiştirdiğini anlatıyor.

Hakan3054

New member
Paylaşım için çok teşekkür ederim, siz getirtmeyi düşünüyor musunuz yurt dışından? Mümkünse bulduğunuz linklerden paylaşabilir misiniz? İyi günler

unalks

New member
Bu arabaya bunu es geçmişler ya helal olsun. (concept plus için)

forodun

New member
Şu an maddi durum biraz sıkıntılı kışlık lastik jant derken. Ama önümüzdeki aylarda almayı düşünüyorum. Ya çıkmacılardan bulacağım yada dışardan getirteceğim. Ebay de bulmuştum ben parça kodu 2218782-wk google da veya ebayde aratın. Veya ebayde kia ceed armrest diye aratırsanız yine bulursunuz. Linkler kayıtlı değil bende de