Gyeon Bathe+ / Gyeon Wetcoat / Gyeon Tire on Cee'd

Berkan

New member
Gecen bahsettiğim(dış koruma konusunda) aracın dışı için aldığım ürünleri doğru dürüst uygulayabildim sonunda Pazar aracıma su kaydırıcılığı - parlaklık tozu daha az tutma kirlerin daha az yapışmasını saglama kuş vs. pisliklerine karsı bir katman oluşturuyor araç üstünde dokundugunuzdada hissetriyor zaten.

Ürünler bunlardı baştakş anti fog (buğu önleyici) de yaptımda tabi denemsini busefer yapamadım. en sağdaki bath+ olan sampuan ön koruma kısmını saglayan. wetcoat yazan öldürücü darbeyi vuran 2.katı kaydırıcılıgı saglayan. tire lacivert olanda lastik parlatma su tutmama ozelligi veren maddemiz.

Hemen üstteki 4 lü ürünlerin resmi dışında aşadaki resimlerin hepsi telefonla çektiğim gibidir oynamadım etmedim. en altta arkası fluda olan telefonun kendi kamerasının cektiğidir.

Test haftam gibi oldu ürüne denemelik videolarıda yeni telefonumla cekiyim dedim ( Galaxy S5 in eseridir hepsi 4k/2160 p seyredebilirsiniz.) İlk videoda gorebilirsiniz su kaydırıcılık enfes. normalde parlaması güç gri rengi bile parlattı ürün 2. 3. seferde yapınca dahada belirginleşir . Uygulamasıda cok basit. Normal yıkıyorsunuz sonra bir kere sunger veya eldivenli sünger gibi bişeyle bath+ olanla kopukluyoruz ve beklemeden hemen yıkıyoruz. sonrasındada arac ıslakken sarı fısfıs siesyi heryere sıkıyoruz ve hemencecik kurumadan yine yıkıyoruz bitti gitti :)

Araba kore, telefon kore, ürünlerinde kore malı çıktı benliğimi vericem galiba adamlara :D

Neyse artık daha uzatmıyım söyle devam ediyim resimlerin sırasını karıstırmıs olabilirm :)

ıslak olanlar tüm ürünlerin işi bitip kurulamaya geçmeden onceki kısımdan

Buda silmeden önce ben :)

Ürünlerimiz ve Son ışık altındaki görünümü:D

Bunu Tire için çektimde 1 tane olmuş atlamısım test etmeyi onu :)

Bunlarda Videolarım Testlerimde diyebilirz

Gyeon Bathe+ - Gyeon Wetcoat - Water Test - YouTube

Çok kabaca havayla imtihamın uygulamadın once dünün yorgunlugu vs oldugundan fazla ugrasamadım yoksa havayla temizlemek bezden cok daha kolay oluyor uygulamadan sonra

Gyeon Bath+ - Gyeon Wetcoat 2 - YouTube

pepe

Active member
Ellerine sağlık çok güzel bir uygulama olmuş...Darısı başıma :D

Berkan

New member
Ellerine sağlık çok güzel bir uygulama olmuş...Darısı başıma :D
:cool: inşallah.

yorulma etme yok suyu vur geç ekstradan 10dkınız alıyor yoksa hayatta ugrasmazdım bende zaten. o yüzden şiddetle tavsiye ederim :)

aLi

Yönetim Ekibi
Guzel olmus piril piril.. Gule gule kullan

Faruk yardim ettimi :)

Berkan

New member
Guzel olmus piril piril.. Gule gule kullan

Faruk yardim ettimi :)
Teşekürler :)

Videoda suyu tutan Faruk :D fısfıslama işini yapanda Faruk. benim elimin ayarı olmadığı için sisenin yarısını 1 seferde sıkmıyım diye ona verdim :D

aLi

Yönetim Ekibi
Aslinda Farukla bi konusalim bizim site uyelerine guzel bi indirimle bakim filan ayarlasin.

leonine25

Active member
Güzel bir uygulama olmuş .. Benim ihtiyacım var ama bakalım uygun zamanı nasıl bulacağız.

ERGE

New member
Ellerine sağlık güzel uygulama olmuş. İki şeyi merak ediyorum birincisi uygulamanın ömrü ne kadar? ikincisi yağmurlu bir havada aracını kullandıktan sonra hiç köpük sıkmadan sadece tazyikli suyla temizlenebiliyor mu?

Berkan

New member
Ellerine sağlık güzel uygulama olmuş. İki şeyi merak ediyorum birincisi uygulamanın ömrü ne kadar? ikincisi yağmurlu bir havada aracını kullandıktan sonra hiç köpük sıkmadan sadece tazyikli suyla temizlenebiliyor mu?
Teşekkürler. Iki sorunuzada cevap suan kendimden veremiyorm malesef. Ama uygulayan arkdaslarimdan aldığım bilgilere gore bir tanesiini koymustum diger kknuda siyah skoda superb sahibi 3aydir yenilemedm hala duruyor gitmedi dedi. Dusuncem 4 5 yikama veya 1-1,5ayda bir yenilemek. Temizleme kismida yine aldigim yorumlarda daha az kir tuttugu ve daha cabik tuttugu yonunde yagmur yagarsa paylasirim resimlerini zevkle :)

Berkan

New member
Güneş altindan pozum olsun buda parlakligi gormek amacli

c@n

Super Moderator
Masallah gozlerim kamasti...:)

Serkan OĞUZ

New member
Eline emeğine sağlık memnun kaldıysan sorun yok:) Mis gibi canavar gibi olmuş güle güle kirlet:)

Berkan

New member
şimdi 10 günlük kullanımdan sonraki sorularını simdi cevaplıyım abi :).

1-ilk olarak parlama su kaydırma kısmında sorun yok durdugu yerde olusan baloncuk gorunumu hızlandıkca akıp gidiyor ufacık taneler halinde hoş görüntü cıkartıyor.

2-tahminimce ayda 1 yada 1.5 ayda bir sarı olanı sıkmak gerekicek. kendi sampuanlıyla yıkandıgı sürece.normal kopuk kullanmıyorum

3-yagmur yagdıktan sonra/yagarken araç durudugu yerde sular üstüne boncuk boncuk duruyor giderseniz akıyor. camur vs çok yoksa suyu yiyince hemen akıp gidiyor kirini denedim bunuda tertemiz cıkıyor

4-deneme için yıkamadım ve biraz abartmışım galiba :D araç 3-5 günlük yagmurla kapı koluna kadar çamur/yagmur pislikleri günlerce üstüne yapısıp kaldı. tazyikli suyu direk vurunca büyük kısmı gitti ama tortuları camurun pisligini tamamen atamasada büyük kısmını götürdü.

kısacası üstünde günlerce kalmadıgı sürece sorun yok hertürlü akıtıyor pisligni :)

deneme 1-2 :D zoom yaptığım için pixellendi biraz

bahsettigim yoldan geldikten sonraki kısmı