Film için bi soru

16ceed35

New member
Selam arkadaşlar,cam filmi çektirmek istiyorum fakat ceza konusunda değişik söylentiler var kaç numara taktırmam gerekir,birde kapı içlerinin sökülmesi gerek dediler sökülmeden film takılması mümkün değilmi cevaplarsanız sevinirim.teşekkürler:)

Srhn

New member
Selam arkadaşlar,cam filmi çektirmek istiyorum fakat ceza konusunda değişik söylentiler var kaç numara taktırmam gerekir,birde kapı içlerinin sökülmesi gerek dediler sökülmeden film takılması mümkün değilmi cevaplarsanız sevinirim.teşekkürler:)

Filmin her turlusu ceza bende ceza yıyenlerden bırıyım tekrar yaptırdım kapı ıclerının sokulmesı gozunuzu korkutmasın çok basit bı ıslem 3 tana vida sokülüyor hemde sökülüp yapılması daha sağlıklı fılmler kenarlardan açma yapmıyor.

yasinyilmaz

New member
Filmin her turlusu ceza bende ceza yıyenlerden bırıyım tekrar yaptırdım kapı ıclerının sokulmesı gozunuzu korkutmasın çok basit bı ıslem 3 tana vida sokülüyor hemde sökülüp yapılması daha sağlıklı fılmler kenarlardan açma yapmıyor.
Serhan'ın söylediği gibi her türlüsü ceza. Kapı iç döşemelerinin sökülmesi şart çünkü filmin bir kısmı alt tarafa bırakılıyor. ama çok basit söküp takmak.

c@n

Super Moderator
Her türlü ceza... Bence hiç bulaşmayın...

rayen

Super Moderator
Yerine göre ceza. :)
Yazın Marmaris'te, geçtiğimiz cumartesi Denizli / Sarayköy'de çevirmeye girdim. Polis bir şey söylemedi. :D

slhyldz

New member
Bende 2009 dan beri kullanıyorum. O kadar polise denk geldim. Hiçbirşey olmadı. Hatta bir ara filmin yasak olduğu dönemde aracımın ruhsatına tüp işletecektim. Muayeneden hafif kusurlu geçti ama Herkez polis kabul etmez muayenen iptal olur, aracılara yaptır işini desede polis hiç sorun çıkarmamışdı.

16ceed35

New member
Bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim.kapı içi sökülmesi gözümü korkutmuştu ama rahatladım şimdi en ince hangisiyse onu taktırmayı düşünüyorum.ceza olayına gelince bende ilçede oturuyorum burda sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum fakat yazın memlekete giderken uzun yolda falan sıkıntı olursa da artık yapacak bişey yok öderiz paşa paşa :):cool: herkese saygılar

dellobaltino

New member
Ben maltepede takdirdim pandizotlar sökülmedi bi miktar kanirtildi

rayen

Super Moderator
Ynt: Film için bi soru

Bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim.kapı içi sökülmesi gözümü korkutmuştu ama rahatladım şimdi en ince hangisiyse onu taktırmayı düşünüyorum.ceza olayına gelince bende ilçede oturuyorum burda sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum fakat yazın memlekete giderken uzun yolda falan sıkıntı olursa da artık yapacak bişey yok öderiz paşa paşa :):cool: herkese saygılar
Çevirmeye camlar açık girersin, bişey olmaz. :D

rayen

Super Moderator
Ynt: Film için bi soru

172 lira mı? Azıcık titreme mi? :D

slhyldz

New member
Titremek onemli değil. Kendimi o anda orada düşündümde :D polisin yanında 4 cam açık soğukta biraz komik oldu. Adamın durduracağı yoksada durdurur.
Bu arada Ütopya'yı izliyorum şuanda gülmekten sesim kısaldı. Bu acun işi biliyor.

Serkan OĞUZ

New member
Yıllardır tüm araçlarımda bir tanesi hariç hep en açık olanı kullandım hiçbir zaman ne şehiriçinde nede Şehirdışında sıkıntı yaşamadım ceza yemedim.Açık olan ve içinde göründüğün filmlere pek takılmıyorlar yada ben çok şanslıyım:)

16ceed35

New member
ewt bende öyle düşünüyorum o yüzden çok koyu olmayan bi ton düşünüyorum umarım benim de şansım yaver gider..:D

16ceed35

New member
serkan bey servis olarak nereyi tercih ediyosunuz özel değilse sorabilir miyim?

Serkan OĞUZ

New member
serkan bey servis olarak nereyi tercih ediyosunuz özel değilse sorabilir miyim?
Estafrullah tabii ki sorabilirsiniz özel bir durum değil:) Ben Kia kullanmaya başladığımdan beri Özdemirler servise gidiyorum.Zaten birde Mercanlar Kia var o da bana çok uzak diye tercih etmiyorum.

BerkayKRC

Moderator
O kapı içleri bir kez açıldı mı daha geri dönüş yok :D kendinizi yeni oluşacak trim seslere hazırlayın...

Bu konuda belki forumda ki en çok aracının orasını burasını söken birisi olarak hatırlar beni eskiler :D

Tavsiyeme uyun kapıları açtırmayın :D Adam gibi yapan yerler zaten kapıyı açmadan çokta güzel film yapıyorlar :)

Yasin

New member
Film için kapıların açılmasına kesinlikle gerek yok. Ceza konusunda da 6 yıldır en koyu filmli arabalar kullandım. Gece polis çevirmesine girerken iç aydınlatmaları açın yeterli :) yada en azından ben öyle yapıyorum daha da kimse birşey demedi.

BerkayKRC

Moderator
Film için kapıların açılmasına kesinlikle gerek yok. Ceza konusunda da 6 yıldır en koyu filmli arabalar kullandım. Gece polis çevirmesine girerken iç aydınlatmaları açın yeterli :) yada en azından ben öyle yapıyorum daha da kimse birşey demedi.
evet ama demeyecek anlamına gelmiyor :) Bu iş tamamen şans işi ilk arabam olan hyundai getzimde 3 kere yakalandım 2 si bağlamalı bitti o gün bitirdim ben hayatın bir film olduğunu :)

son 4 arabadır film taktırmadım, hep içimde bir ukte kaldı fakat polislere taviz vermeyi sevmiyorum...

Film olsa haksız da olsam polise atar yapamam, yani hem haksız olup hem de o polisin ağız kokusunu çekmektense polemiğe girmem sıka sıka giderim :D :D :D

(kişisel görüştür)

16ceed35

New member
bende sizin gibi düşünmüştüm , dün forumdan arkadaşlar açılsa da bişey olmaz rahat ol dediler yarın hemen taktırayım diyordum ama şimdi fikrim değişti ses falan bi yana ne bileyim yani açılmamış kapıyı açtırmak anlamsız geliyor yani herşeyin fabrikasyon kalmasını tercih ederim elimden geldiğince.bakalım açtırmadan film taktırmak için bastırıcam yarın umarım tatminkar olur...