Dış ses için Yalıtım Projesi

yalcin

New member
Hepinizin bildiği üzere aracımda birkaç modifiye elemanı aldım ve değişiklik yaptım ve buişin başında önce şunumu bunumu derken bir liste oluşturmuştum ve bu listede Ses yalıtımıda vardı sonradan çıkarmış olsam da, fakat şuanda elimde bir bütçe kalmadığı için bir eleman değişikliği yapamıyorum dolayısı ile bu yalıtım işini araştırmaya başlıyorum, iç döşemeleri söküp bütün yüzeyi bitüself denen malzeme ile kaplayıp dış yüzeyde ise davlumbazlara pütür dökmeyi planlıyorum, fakat bu aşamada kapıları nasıl sökeceğim bilmiyorum...Yardımlarınızı bekliyorum.
Şimdiden bana kolay gelsin:)

ankleon

New member
burdan bak hatta bi videoda daha var onuda bulayım

ankleon

New member
yeterli herhalde :cool: [MENTION=10]yalcin[/MENTION]

yalcin

New member
akşam eve geçince bakabilicem şuan ofisde görünmüyor videolar..teşekkürler..

yalcin

New member
[MENTION=2207]ankleon[/MENTION] abi bu videolar çok profosyonel. zaten daha önce demonte etmişler vidaları söküyorlar tık kendi düşüyor nerdeyse:))) ben yapamam, sen nasıl söktün bir video hazırlasan olmazmı yahu?

Berkan

New member
yalcın eli yüzü düzgün bir cam film yapan yere git, bitanesini gostersin digerini kendin yaparsın zaten dakikada. hatta imkanın varsa taban halısını bile kaldırıp altına yapabilirsin kitaplık gibi olur arac ama çok ugrastırır :). mümkünsede tek kat degil 2-3 kat gecebilrisin kapıları

yalcin

New member
[MENTION=1547]Berkan[/MENTION] teşekkür ederim, döşeme-halıları kaldırıp yapmayı istiyorum zaten bitüself kaplamayı sen söylemiştin sanırım bu ismide:) kapıları sökmek bir soru işareti yarım yapmakda olmaz bu işi...

ankleon

New member
@ankleon abi bu videolar çok profosyonel. zaten daha önce demonte etmişler vidaları söküyorlar tık kendi düşüyor nerdeyse:))) ben yapamam, sen nasıl söktün bir video hazırlasan olmazmı yahu?
tabi ne demek benim araba yap boz saten :cool: ha dersen getireyim arabayı kapı kaplamalarını sök büyük bir zevkle sökerim:cool::cool:, bende videodan izleyerek yaptım hakketten biraz cesaret işi izle o sana yol gösteriyor illa ki zorlanacaksın ama adamların yaptığı gibi yap sıkıntı yok

Berkan

New member
@Berkan teşekkür ederim, döşeme-halıları kaldırıp yapmayı istiyorum zaten bitüself kaplamayı sen söylemiştin sanırım bu ismide:) kapıları sökmek bir soru işareti yarım yapmakda olmaz bu işi...
:) aynen demiştim diye hatırlıyorum zaten
kapıyı yapmadan olmaz en kötü söktür biyerde gerisi en basit kısmı zaten

yalcin

New member
yalıtım işi başka bahara kaldı, araya tonla iş girdi, bakımdır ıvırdır zıvır derken yalıtım arkaplanda bekledi..