Çelik Motor - Kia Satışları 2015

berkural34

New member
ilk ceedi aldığımda fiyat/performans aşırı yüksekti kia kullanmamın sebebi o. fiesta parasına ceed almıştım dizel. ancak şimdi f/p diye birşeyden eser yok.marka türkiyede tekrar tutunca saldılar gitti.fiyatlar yılların markalarıyla çekişir hatta daha fazla oldu. birdaha ceed alır mıyım bu fiyatlara sıfır km kesinlikle almam.
Kesinlikle katılıyorum , ben corsa fiesta bakarken şansa bulmuştum ceedi. F/p çok iyiydi. Şuan fiyatları çok yüksek , haliyle insanlarda marka önyargısı olduğu için bilindik markalara yöneliyorlar.

akrepkral86

New member
Bence donanıma göre fiyatlar iyi mesela premium 78.000 sen highline golf'e gidip 90.000 veriyorsun hemde o kadar donanım yok üzerinde zaten donanım eklersen 100.000'i rahat geçer fiyatı ceed'in fiyatına çok diyenler düşünün bakalım ama tabii diyeceksiniz ki o vw Alman arabası yurdum insanının kafası böyle çalışıyor işte almansa iyidir

akrepkral86

New member
Yeni Kia soul gelmiş arkadaşlar şu an premium olarak satılıyor kia'nın sitesinde gördüm içi felan bayağı kaliteli gözüküyor konuyla alakası yok ama yazayım dedim