ceed premium 135 hp çıktı

kerem ceed premium

New member
arkadaşlar herkese selamlar 2012 model 11-1-2013 trafiğe çıkış tarihli ceed premium kullanıcısıyım kakış hantallığı şikayetiyle aracımı kocaeli bosch servis ender otomotivde dyno teste soktuk bilinen 128 hp gücün altında güç beklerken aracım tam 135 hp çıktı aracım şu anda 9130 kmde bu doğrumudur birde ne kadar dikkatlide kullansam aracım hiç 8 lt yakıtın altına inmiyor acaba bi sorunmu var fikir ve yorumlarınızı bekliyorum saygılar

:mad:

ceed61

New member
bendede 128 hp var ama kalkışlarda daha önceki 110 hp aracım gibi kendini öne atmıyor performansından memnun değilim bi gariplik var yada bilmediğimiz birşey

omurkadir

New member
sizin çareniz bir yazılıma bakar bu araba gidiyormuş dersiniz.:cool:

c@n

Super Moderator
bendede 128 hp var ama kalkışlarda daha önceki 110 hp aracım gibi kendini öne atmıyor performansından memnun değilim bi gariplik var yada bilmediğimiz birşey
Ataklığın hissedilmemesin en büyük nedeni DPF....

kerem ceed premium

New member
yazılım tamamda şu garanti dışı olması biraz risk kadim dostumun seat leonuna 2011 model bu arada dsg 105 hp dizel bosch servisde chip uygulattık otobanda bana yaklaşamayan araba kendine yaklaştırmaz oldu tam 1 hafta sonra istanbul viaport dönüşü hereke yakınlarında bana sağlam bir fark açtı ve uzadı kayboldu fakat ertesi gün araç serviste 5 gün kalmak üzere uyku moduna geçti ilk aızayı ısıtma buji lambasından verdi ve arkası geldi biz aracı servise götürmeden önce çipi çıkarttık ilk soru serviste şuydu araca bi uygulama yapıldımı şimdi insanın kafası karışıyor böyle bişey yapmak yani yazılım atmak sorun çıkarırmı yada ne gibi sorunlar çıkarır sonuçta araçlar garantili

HARUN

New member
arkadaşlar herkese selamlar 2012 model 11-1-2013 trafiğe çıkış tarihli ceed premium kullanıcısıyım kakış hantallığı şikayetiyle aracımı kocaeli bosch servis ender otomotivde dyno teste soktuk bilinen 128 hp gücün altında güç beklerken aracım tam 135 hp çıktı aracım şu anda 9130 kmde bu doğrumudur birde ne kadar dikkatlide kullansam aracım hiç 8 lt yakıtın altına inmiyor acaba bi sorunmu var fikir ve yorumlarınızı bekliyorum saygılar

dyno dan dynoya fark war bazı yerlerde 150 hp bile çıkar aracınız ona fazla takılmayın bence :)

yalcin

New member

sevgili kerem neyaptın? akibet nedir! yazılım yaptırdınmı vs.. bilgi verirmisin?