Cee'd Hatchback MOTION-Benzinli

c@n

Super Moderator
Vtec turbo nasil olur...??

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

ZSARA

New member
Ynt: Cee'd Hatchback MOTION-Benzinli

DOHC VTEC Turbo olsa tadından yenmez de şimdiki Hondaların (Type R hariç) hepsi SOHC i-VTEC motorlu :( performans yönünden klasik benzinli motorlardan pek farkı yok yani.

ilyas1072

New member
Cevap: Ynt: Cee'd Hatchback MOTION-Benzinli

Yeni yİlda benim de ceed olsun istiyorrum. 2010 motion lpg benzinli arac var. 35bn km daha. otomotik vitesli.
arkadasim dizele gore daha cok yaktigini soyledi. fiyati da 32 milyara yuksek ooldugu dogru mu?

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Ynt: Cee'd Hatchback MOTION-Benzinli

Yeni yİlda benim de ceed olsun istiyorrum. 2010 motion lpg benzinli arac var. 35bn km daha. otomotik vitesli.
arkadasim dizele gore daha cok yaktigini soyledi. fiyati da 32 milyara yuksek ooldugu dogru mu?
O paraya dizel at alabilirsin

mehilay

New member
Ceed alana kadar hiç dizel aracım olmadı, turbolu da...ama artık turbo dizeli bırakıp bi daha benzinli ya da lpg li bi araç kullanır mıyım?. Hiç sanmıyorum...
ZSARA ya açıklama için çok teşekkür ederim, bu ikilemi hep sordular ama kendim de tam anlamıyla kavrayamadığım için hep cevapsız kaldım ama ben yine de "tork" cuyum :) zannedersem en büyük sebep düşük devirde, ara hızlanmada performans istiyor olmam...

Kalkışlarda bana kafa tutabilen benzinli olmadı daha (üst segment ile 2.0 ve üzeri motorlular hariç) ama dostumuzun açıklamasına göre ki teknik konuşuyor...benzinli turbolu bi araç kullanırsam fikrim değişir gibime geliyor...

Nexus 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi