Cee'd GT için Xenon Farlar

EmreTasan

New member
Arkadaşlar herkese merhaba,

Cee'd GT için avrupa da xenon farlar kullanılıyor. Bunlar için kore dahil bir çok yere mail attım ancak geri dönüş yapan henüz olmadı. bu far takımlarını nasıl getirtebileceğimiz hakkında bilgisi olan var mıdır?

Saygılar.

trburock

New member
Normal ceedlerle far sistemi farklımıdır bilmiyorum ama ben erbek serviste xenon far taktırdım hiç bir sorun olmadı gayette şık durdu dilerseniz erbek servisle görüşebilirsiniz

EmreTasan

New member
Aslında sadece xenon olarak değil. komple farları değiştirmek düşüncesindeyim. Avrupa da bi-xenon olarak piyasada bu araçlar. yinede teşekkür ederim.

deadgarden

New member
aramizda bi gt li dahavar heralde selmandan sonra:)

ceronimo1978

New member
Yurtdişina çikan birinden rica edin getirsin öteki türlü çok zor. Ben iki hafta önce romanyadaydim gtyi gördüm farlari ve dokunmatik teyb farkiyla çok daha albenili duruyordu. çelik motor yada kia bayileri bu konuda yardimci olur mu bilmiyorum açikcasi.

omurkadir

New member
gt gibi markanın en iddialı bir modelini sarı farlarla bu ülkeye getirenler neyin kafasındaydı acaba...

ceronimo1978

New member
Omur cok haklisin !!!! Sene 2013 rakipler bixenonu standart yapmis biz halen dogan sahin izindeyiz. Xenon alip takalim diyoruz olmuyor beyne zarar veriyor diyorlar. Sari sari kimin yari diye takiliyoruz

Kadir KURT

New member
Yurtdisina giden yada yasayan biri bixenon far aldirin yeterli burada takilir hersey ayni sadece farlari farkli

EmreTasan

New member
Bugün çelik motordan geri döndüler. bu farları getirmek konusunda yardımcı olamıyorlarmış. Falan falan....

ceronimo1978

New member

EmreTasan

New member
Açıkça söylemek gerekirse, Farları yurtdışından getirmekle de iş bitmiyormuş. Elektrik aksamı ve kabloların da komple değişmesi gerekiyormuş!!! Ölme eşeğim Ölme!!! Geçen gün scrirocco nun yanından o duruyormuş gibi geçmesem bixenon yüzünden değiştirebilirdim aracı... Sarı sarı olmuyor.

Sam

New member
gt leri türkiyeye ekran ve bixenonsuz getirmelerindeki amaç fiyatın 70.000tlyi geçmemesiydi. fakat şuan 85.000tl olan araçtan bahsediyoruz. ayrıca gt lere bixenon için tampona far yıkama komple elektrik tesisatı ve farların değişmesi için 3000euro ya yakın fiyatı var. 3000euro bixenon takacağıma ben bu arabayı baştan yaratırım. ben xenon taktım selektör verince sarı yanıyo benimde pek hoşuma gitmiyo ama ne 3000euroya değer nede sırf bu yüzden arabamı değiştirmem. şahsi fikrim hiç kurcalama yada normal kısalara xenon tak yeter:)

Serkan OĞUZ

New member
gt leri türkiyeye ekran ve bixenonsuz getirmelerindeki amaç fiyatın 70.000tlyi geçmemesiydi. fakat şuan 85.000tl olan araçtan bahsediyoruz. ayrıca gt lere bixenon için tampona far yıkama komple elektrik tesisatı ve farların değişmesi için 3000euro ya yakın fiyatı var. 3000euro bixenon takacağıma ben bu arabayı baştan yaratırım. ben xenon taktım selektör verince sarı yanıyo benimde pek hoşuma gitmiyo ama ne 3000euroya değer nede sırf bu yüzden arabamı değiştirmem. şahsi fikrim hiç kurcalama yada normal kısalara xenon tak yeter:)
%100 kesinlikle aynı fikirdeyim.Bu rakamları ölsem vermem aracımıda bu sebepten ötürü asla değiştirmem çok fazlada o bölgeleri kurcalatıp elletmem. Dediginiz gibi kısalara xenon taktim oldu bitti çokta memnunum ayrıca bu rakamları harcamaya karar verirsem aracı mutasyona uğratırım.

master

New member
Osram H7 Cool Blue Ampuller işini görür ben taktım