Ceed DCT Test Sürüşü etkinligi

ceronimo1978

New member
Konvoy video ve fotolarini bekliyoruz. Mactan sonra firsatini bulan yukler insallah

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hknesn

New member
güzel bir günde güzel bir etkinlik oldu emeği gecenlere ve ceed ailesine teşekkür ederiz.

Berkan

New member
cumartesiden beri göz kapagımdaki sislik saolsun gözümü actırmadıgı için katılamadım kacırdık yine :mad:

aLi

Yönetim Ekibi
fotograflari duzenleyip ekleyecegim.

hknesn

New member
Güzel bir etkinlikti hoşca vakit gecirip yeni ceed test etme imkanı bulduk. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.
Not:Etkinlikle ilgili resimleri nereden görebiliriz.

yalcin

New member
[MENTION=1547]Berkan[/MENTION] geçmiş olsun, bukez ben şeytanın bacağını kırdım:cool: etkinlik epeydir beklenen bir aktiviteydi bunun için çok çabuk bitti diyebilirim kendi adıma, havanında bunda katkısı büyük tabi, ama herşeye rağmen buluşmamız, ve Kia nın sponsorluğundaki bu büyük Ceed ailesiyle gün ve vakit geçirmek çok kıymetliydi, tekrar emeği geçen herkese teşekkürler.

pepe

Active member
Adı üstünde test sürüşü...birkaç yorum yapalım dimi:D

Yeni DCT şanzımanlı makyajlanmış Ceed Premium'u denedik. Şahsi fikrim aracın yalıtımı ve özellikle süspansiyonları kullandığım makyajsız kasaya göre daha başarılı diyebilirim. Özellikle sert girdiğim çukurlar ve kasislerde araç mümkün olduğunca bunu size hissetirmiyor. Yol ve rüzgar sesini de daha az aldım diyebilirim.

Ancak aracın çift kavramalı şanzıman dolayısıyla gaz tepkilerini çok beğenmedim. İstediğim anda beni ivmelendirecek bir tepki bulamadım araçtan. İlk defa çift kavramalı kullanıyorum belki hepsi böyledir ama bir manuel gibi hızlanamadım...

Forever manuel Ceed:cool:

akrepkral86

New member
Arkadaşlar bende katılacaktım aslında bu etkinliğe ama o gün işim çıktı bildiğiniz üzere bende yeni kia ceed sahibiyim burada etkinlikte araç hakkındaki düşüncelerinizi buraya yazarsanız sevinirim.:cool:

Berkan

New member
Adı üstünde test sürüşü...birkaç yorum yapalım dimi:D

Yeni DCT şanzımanlı makyajlanmış Ceed Premium'u denedik. Şahsi fikrim aracın yalıtımı ve özellikle süspansiyonları kullandığım makyajsız kasaya göre daha başarılı diyebilirim. Özellikle sert girdiğim çukurlar ve kasislerde araç mümkün olduğunca bunu size hissetirmiyor. Yol ve rüzgar sesini de daha az aldım diyebilirim.

Ancak aracın çift kavramalı şanzıman dolayısıyla gaz tepkilerini çok beğenmedim. İstediğim anda beni ivmelendirecek bir tepki bulamadım araçtan. İlk defa çift kavramalı kullanıyorum belki hepsi böyledir ama bir manuel gibi hızlanamadım...

Forever manuel Ceed:cool:
arada kullanıyorm dsg'ler böyle ayar eder adamı ozellikle ilk kalkışta az basarsın gitmez biraz basarsın busefer fazla gelir sarmaya baslar falan alışmak gerekiyor :D seyir halinde haliyle gaza bastıgında hızlanma/kücültmek için tepkime süresi illaki biraz var oldugunda pat diye düşüremiyorlar. bir porsche pdk falan degilsen tabi onları hariç tutuyorum :)

pepe

Active member
arada kullanıyorm dsg'ler böyle ayar eder adamı ozellikle ilk kalkışta az basarsın gitmez biraz basarsın busefer fazla gelir sarmaya baslar falan alışmak gerekiyor :D seyir halinde haliyle gaza bastıgında hızlanma/kücültmek için tepkime süresi illaki biraz var oldugunda pat diye düşüremiyorlar. bir porsche pdk falan degilsen tabi onları hariç tutuyorum :)
Tam da bahsettiğim buydu...Gaz pedalına dokunmak aracı kaldırmak için yetmiyor illa basacaksın neredeyse sonuna kadar, bu seferde yarım saniyelik bir düşünme payının ardından:) araç bir de ivmeleniyor ve afallıyorsun...

elmetino

New member
Ben de test aracında gaza sert basarak tam ikiye atacakken, ayağımı gazdan çektim. Araç bayağı sarstı. Tam otomatiğin gözünü seveyim. Bir de Start stop u devreye sokabildiniz mi? Ben her seferinde uygun değil mesajıyla karşılaştım. Klima kapalı, start stop açıktı. İlk test edenlerdenim. Sanırım motor soğuktu

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hknaytn

New member
yakınlarda bir organizasyon var mı ??