Ceed Crdi Concept

Berkan

New member
Yeni katılmıştım zaten 2 haftalık aracımında resimleriyle başlıyım

i30 la olan pertsel ayrılığımdan yaklasık 1sene sonra kavuştuğum

2013 Kia Ceed Crdi 128 Hp Concept

Atatürk'süz olmaz dedim ve 3.stobun altına yerleştiriverdim

argovolkan

New member
Hayırlı olsun, çok güzel..Güle güle kullanın..

dante

New member
Concept 'lere ve Plus olmayanlara ayrı bir sempatim var sanırım.Benimkinin aynı jantları vs..tek fark rengi siyah:) Güle güle kullan..Soracakların olursa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım..

İlk önerim; Piano blacklere çok dikkat et kolay çiziliyor. Özellikle usb girişinin olduğu bölmedekiler çok sık kullanıldığı için.

İlk 1000-1500 km rodajda çok sık trafiğe girmemeye çalış ve arabayı zorlama 2.000-2.500 devirden önce pek vites değiştirme özellikle yokuş yukarı çıkarken..Manuel olduğu için tüketimi seni çok üzmeyecektir. i30'dan motoru tanırsın zaten...

Serkan OĞUZ

New member
Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde güle güle kullanın.Gri renkte pek güzelmiş:)

hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın

Berkan

New member
Concept 'lere ve Plus olmayanlara ayrı bir sempatim var sanırım.Benimkinin aynı jantları vs..tek fark rengi siyah:) Güle güle kullan..Soracakların olursa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım..

İlk önerim; Piano blacklere çok dikkat et kolay çiziliyor. Özellikle usb girişinin olduğu bölmedekiler çok sık kullanıldığı için.

İlk 1000-1500 km rodajda çok sık trafiğe girmemeye çalış ve arabayı zorlama 2.000-2.500 devirden önce pek vites değiştirme özellikle yokuş yukarı çıkarken..Manuel olduğu için tüketimi seni çok üzmeyecektir. i30'dan motoru tanırsın zaten...
,

usbnin orasından cizilme korkum vardı haklıymısım demekki dikkat edicem demekki,

gönlüm ister girmiyim trafige ama malesefk 1500 olmak üzereyeim gecen cuma nevrim döndü trafikte :D

buarada rodajda trafikde durkalkda gerekir ama i30dada bundada cok yaptıgım soylenemez

i30um benzinliydi :)

şuan 6.5 6-8 lerde geziyorum bu tarzmı gier daha düşermi :confused::cool:

Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde güle güle kullanın.Gri renkte pek güzelmiş:)
kazasız belasız inşallah.
hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın
saolun teşekürler

Berkan

New member
bu kar lastiklerime merhaba olsun :)

Berkan

New member
Arkadaşımın getirtiği 3M Araç dekorasyon şeridi (Moulding Strip) den istemiştim
5mt olarak geldi. deneme yanılma olsun diye üstün körü acele şekilde bir uygulama yaptım.
birleşim yerleri ve ayna kontorolünün sol kısmı tam olmadı farkındayım yeniliyeceğim :D gostermek ve fikir alma amaclı koyiyim dedim :)

Serkan OĞUZ

New member
Berkan kolay kolay olumsuz yorum yapmam ancak samimiyetime inanacağını bildiğim için bu uygulamayı yapma derim.Belki kapı döşemesine uzunca çizgi şeklinde çekilirse daha hoş durur diye düşünüyorum.

Berkan

New member
Berkan kolay kolay olumsuz yorum yapmam ancak samimiyetime inanacağını bildiğim için bu uygulamayı yapma derim.Belki kapı döşemesine uzunca çizgi şeklinde çekilirse daha hoş durur diye düşünüyorum.
sorun yok abi deneme amaclıydı zaten muhtemelen sıkılacagım icin sokücem :) kapı dosemesinede düsündüm ama yemedi yapısırmı yapısmazmı diye acıkcası :)

Herakles

New member
Hayırlı olsun kazasız belasız ....sirius gri mi metalik gri mi bu ?

Serkan OĞUZ

New member
sorun yok abi deneme amaclıydı zaten muhtemelen sıkılacagım icin sokücem :) kapı dosemesinede düsündüm ama yemedi yapısırmı yapısmazmı diye acıkcası :)
Yani rahat sökülebilmesi denemek için engel değil tabii,açıkça söylemek zorunda kaldım sonrada pişman oldum ama iyi birşey olsun diye söyledim.Bence dediğimi denersen sevinirim,Leon araçlardaki gibi kapıda güzel bir çizgi şeklinde hoş durur diye ümit ediyorum:)

c@n

Super Moderator
Eger duzgun gecersen bence cok hos olacak... Ozellikle birlesim yerlerini iyi saklaman lazim... Ama guzel fikir ben begendim...:)

TeamPASAOGLU

Berkan

New member
Hayırlı olsun kazasız belasız ....sirius gri mi metalik gri mi bu ?
bodoz metalik gri :)

Yani rahat sökülebilmesi denemek için engel değil tabii,açıkça söylemek zorunda kaldım sonrada pişman oldum ama iyi birşey olsun diye söyledim.Bence dediğimi denersen sevinirim,Leon araçlardaki gibi kapıda güzel bir çizgi şeklinde hoş durur diye ümit ediyorum:)
pişman olcak bişey yok abi herkes begenmeyebilir ki bende bayılmadım ama aldım diye deneme yapim dedim . kapı fikri aklıma zaten konsol havalandırma ve kadran cevresindeki krom olanda var onu gecme niyetim var esasında kapı kenarına

Eger duzgun gecersen bence cok hos olacak... Ozellikle birlesim yerlerini iyi saklaman lazim... Ama guzel fikir ben begendim...:)

TeamPASAOGLU
fön makinası falan olsaydı kıvırırdım vallada elle olcak gibi değil :D acemiliği atma olarak niyetledim zaten

Berkan

New member
Profile bir iki düzenleme yapıyım derken. aldıgım telefonun kamerasını deneme amaclı cekmiştim yagmurda hosumada gitti koyim dedim :)

buarada kasım sonunda aldıgım araç 17700 e gelmek üzere ve sonradan içine yaptıgım kırmızı cizgiler hala üstünde göreceli kavram ama olumsuz yorum çokda olmadı cizgilere ben gittigi yere kadar mantıgıyla gidiyorum :)

Ekli dosyayı görüntüle 1637

leonine25

Active member
Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın. Serkan hocamla aynı fikirdeyim...