Ceed 2012 Sabahları ve akşamları şıkır şıkır gelen ses

umut_blc

New member
Arkadaşlar merhaba arabamda şıkır şıkır ses geliyor arada ama kapatıp çalıştırınca geçiyor. Servis zincir sesi olabilir akşam bırakın sabah biz dinleyelim sesi dediler çok büyük bir problem olabilir mi acaba basına gelen varmı acaba ?

umut_blc

New member
Arkadaşlar merhaba arabamda şıkır şıkır ses geliyor arada ama kapatıp çalıştırınca geçiyor. Servis zincir sesi olabilir akşam bırakın sabah biz dinleyelim sesi dediler çok büyük bir problem olabilir mi acaba basına gelen varmı acaba ?

alper_c

New member
Bence zincirden veya subaplardan olabilir, dinlemeden yorum yapmak zor, umarim ciddi bir ariza degildir..

umut_blc

New member
Bugün geçti şıkırtı yalnız vitesi d konumuna alınca rolantide ses yapıyor giderken kesiyor sabah sabah servise götürmeden ne olduğunu anlamak istedim basına gelen varmı acaba

Viruse

New member
Bugün geçti şıkırtı yalnız vitesi d konumuna alınca rolantide ses yapıyor giderken kesiyor sabah sabah servise götürmeden ne olduğunu anlamak istedim basına gelen varmı acaba
Bende geçtiğimiz hafta aynı sıkıntı neticesinde servise götürdüm. Forumdan ve Facebook grubundan arkadaşlar Volan olabileceğini söylediler. Servis kontrol etti ve zincirden kaynaklandığını söylediler. Aracı çalışırken Videoya alıp merkeze gönderdiler ve garantiden değişeceğini belirttiler. Şimdi beni çağıracakları günü bekliyorum.