cam filmi

berkan1981

New member
Merhaba arkadaşlar cam filmi yaptirmak istiyorum servis 350 tl fiyat verdi biraz pahalı geldi bildiginiz tavsiye edebilceginiz bi yer varmı

rayen

Super Moderator
Cam filminin markasını da söylerseniz arkadaşlar pahalı mı? ucuz mu? daha iyi değerlendirebilirler.

metin

New member
Amerikan cam filmi işçilik on üzerinden on camlar sökülüp yapılıyor garantili solma yada açılma olursa yenisini ücretsiz yapıyo ümraniye sanayide camcı erhan 200 tl

Çok şey bilmek önemli değil önemli olan doğruları bilmektir

berkan1981

New member
Amerikan cam filmi işçilik on üzerinden on camlar sökülüp yapılıyor garantili solma yada açılma olursa yenisini ücretsiz yapıyo ümraniye sanayide camcı erhan 200 tl

metin llumar marka yapıyormu bu eleman

ahmymn

New member
Konu açılmışken, doğrudan alakalı olmamakla birlikte; cam filmi için ceza yazılıyor mu? Muayeneden hafif kusurlu geçiyor diye biliyorum ama polisin cezai işlem uyguladığını duydum dün arkadaşıma. Konu ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

metin

New member
Konu açılmışken, doğrudan alakalı olmamakla birlikte; cam filmi için ceza yazılıyor mu? Muayeneden hafif kusurlu geçiyor diye biliyorum ama polisin cezai işlem uyguladığını duydum dün arkadaşıma. Konu ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim
160 tl ceza yedim 12 04 2013 7 gün sökme musadesi söktükten sonra trafik büroya gidip düşüm yaptırıyosun oradaki memur resim çekip dosyaya koyuyor muayneden hafif kusur olarak geçtim benim bildiklerim bu kadar

ahmymn

New member
Aynı durumla izmirde bir arkadaşımın başına da geldi ona da 160/167 tl kesmişler. Bir ara bununla ilgili bir kanun çıkacak veya çıktı gibi bir söylenti vardı, 2 numaraya kadar serbest vs diye dün duyduğumda baya şaşırdım... Olmazsa 160 tl ödememek için gidip söktürücez

berkan1981

New member
Bugun llumar uv güvenlik ozellikli 2numara cam filmi yaptirdim cok tatli durdu resim yuklemeyi beceremiyorum

Tevfik

New member
Ben servisinde aldığım ceed e yaptırttım 2 numara çok tatlı duruyor polisin gözünede çok batmıyor 2 numara film . Ayrıca servisin verdiği fiyatı boşverin :p banada 350 demişlerdi pazarlık ettim dışarda ki fiyata yaptırdım hemde zeabart mı ne öyle bi markayı kullanıyor kia servisleri.

Tevfik

New member
Hocam benim eski aracımda 4 numara film vardı . 3 kere ceza yedim hiç söktürmedim de yaptırmam dan ve aracı sattığımdaki aracın trafikten men olduğunu öğrenene kadar bütün işlemlerine 1 milyar para harcadım . şimdiki aracıma 2 numara film yaptırdım polislerin gözüne çok batmıyor. yaptırıcaksan 2 numara yaptır

descartes

New member
S.a kardeş arkadaşin dediği gibi 1 ve ya 2 numara yaptir zaten 3-4 kapkaranlik oluyo ve polislerin gözüne cok batiyor bende 1 no lunar film var gecen polis cevirdi ipneliğine bişey bulmaya çalişti camlar film flan yasak oldugunu bilmiomusun. Dedim abi ne filmi :d orjinal fabrika cikişi karartilmiş cam dedim. :d yirttim. 1 no lunar hem güzel bi görüntü veriyor ve güneşten flan içerisi kesinlikle etkilenmiyor

bmx

New member
Benide geçen trafik polisi çevirdi muayneyi geçirmiştim.Ordan ceza yazdı camlar flim dedi bende bilmiyorum aldığımda böyleydi dedim.
bir şey demedi gönderdi.

descartes

New member
Benim de muayenem geçik bu hafta gidicem inş samandıraya. Kaç tl ceza yazdı. Bide bnm arka sağ lastikte balon var. bu sıkıntı olur mu acaba muayene de