buluşma artık yapılmıyormu?

alp2er

New member
konu başlığında da yazdıgı gıbı artık bulusmalar yapılmıyor mu?

acıkcası burada yorumları okuyup fıkır alısverısı yaptıgım arkadasları şahsen de tanımayı ısterdım...

berkural34

New member
Talep olursa , ortak zaman diliminde bulusabilinir bence. Tabi istanbulda avrupa anadolu sorunu oluyor biraz :)

alp2er

New member
ortada biryerde buluşuruz? beylerbeyı çengelköy yada ortaköy civarında?

berkural34

New member
Benim icin problem olmaz , pendik kurtkoy falan olmadiktan sonra . Buyukcekmecede oturdugum icin heryere uzagim zaten :) :) onemli olan organize olmak , ortaya plan atmak

deadgarden

New member
yakınlarda brach kokusu var ama nezaman bende bilmiyorum:)

akenatons

New member
Bende Berk gibi Avrupanın en uç noktasına yakınım Beylikdüzü'nde oturuyorum. Anadolu yakasındaki buluşmalar için malesef trafik çilesi büyük oluyor. En son katıldığım organizasyon Beykoz tarafında gerçekleştirdiğimiz ve Çelik Motor'un sponsor olduğu organizasyondu.

Hafta sonu olması sebebiyle rahatlıkla gelebilmiş ve çok keyif almıştım. Bunun dışında hafta içi yapılan organizasyonlar malesef bana uymuyor :(

berkan1981

New member
Ayin 8 den sonra olursa bende gelirim hatta iftar bile yapilabilir

alp2er

New member
evet bı aksam beraber ıftara katılalım guzel fıkır... aslında cubuklu sahılde İBB nın cok guzel bır sosyal tesısı var, ramazanda cok guzel oluyor. bogaza sıfır ve cok uygun fıyatlı... ustelık ulasımda cok kolay, fsm koprusune maksımum 5dk, hepımız araçlarla gelecegmız ıcın önemlı bır konu olan otopark sorunu asla yok.. İBB Sosyal Tesisler - Ana Sayfa
yada faklı yer onerısı olan arkadaslar olursa oralarıda degerlendırelım

Srhn

New member
evet bı aksam beraber ıftara katılalım guzel fıkır... aslında cubuklu sahılde İBB nın cok guzel bır sosyal tesısı var, ramazanda cok guzel oluyor. bogaza sıfır ve cok uygun fıyatlı... ustelık ulasımda cok kolay, fsm koprusune maksımum 5dk, hepımız araçlarla gelecegmız ıcın önemlı bır konu olan otopark sorunu asla yok.. İBB Sosyal Tesisler - Ana Sayfa
yada faklı yer onerısı olan arkadaslar olursa oralarıda degerlendırelım
bence çok uygun burası iftar içinde güzel bi seçim olabilir yönetici arkadaşlarımızın dikkatine :)