Bu özelliği biliyormuydunuz

berkan1981

New member
120km hizla giderken panik frende dortlüleler otomotik yaniyor ... bugun sürerken fark ettim

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

Berkan

New member
güvenlik donanımında ESS denen zımbırtının ta kendisi oluyor :) 50 km üstüydü galiba her ani, sert vs frende 4lüleride devreye sokar durmaya yakında yada panik fren bitincede otomatikmen devreden çıkar kapanır flasörler ,ellede kapanbilir tabiki.

bizde varmı bilemeyorm cogu aractada 4lüler yerine fren lambaları yada 3.stop cok seri sekilde yanıp yanıp sonmeye baslar.

berkan1981

New member
Valla esimin aracda var ceed consept plus sw

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

berkural34

New member
Stop lambalarinin hizli yanip sonmesi bmwlerde oluyor sanirim

leonine25

Active member
Ben böyle donanımlı araçta bu nasıl olmaz diyordum :)

yalcin

New member
stopların ani frende seri yanıp söndüğünü biliyordum da 4lülerin de olduğunu yeni öğrendim..yeni kasa ceed kıskandırıyor yine:(

udonmez

New member
Bir ozellikte ben soyleyeyim: Hiz limiti kullananiz varmi bilmiyorum ama ornegin 50 ye sabitlediniz ve gaza bastiginizda 50 nin uzerine cikmiyor. hatta yokus asagi inerken bile. buraya kadar normal. ama kick-off(gaz pedali altindaki panik dugmesi) butonuna bastiginizda uyari veriyor ve istediginiz hiza cikmanizi sagliyor. Acil durumlarda guzel birsey. direksiyonu saga yada sola cevirip stop ettiginizde ve arabayi calistirdiginizda sizi uyarmasi ayri bir guzellik.

Serkan OĞUZ

New member
Ani frenlemede dörtlü yanıyor ama ciddi frenlemelerde:) Ben en çok direksoyunu son bıraktığınız pozisyonu göstermesine gerçekten hasta oldum.Öyle aman aman büyük bir özellik olmasa bile çok hoş bir detay, vayyy bee deyip + puanı direk vermiştim:)Şaka bir yana dört dörtlük olmasa bile o kadar çok güzelliği bir arada barındırıyor ki hergün daha çok seviyorum bu aracı.

udonmez

New member
Bugun yeni bir ozellik daha ogrendim. Smart anahtarinizin pili azaldiysa arabayi stop ettiginizde smart key battery low uyarisi veriyor.