bu da yeni ceed'e köpük banyosu

babıesrar

New member
Rasim abi bugün ikinci kez yıkadım arabayı ama istediğim yoğunlukta köpük olmuyo maalesef.. Bahsettiğin foam lance dışında daha yoğun köpük alma yolum yok mu acaba ? Ekstra 200 vermek istemiyorum.. Sorun suyun çok tazikli olmasından gibi geliyor bana. Noprmal yıkamacılarda köük aktığı belli oluyordu. Ama ben yıkarken maalesef sulı geliyor :(

rayen

Super Moderator
Ne yazık ki o aletin vereceği köpük o kadar. Foam lance dışında ancak köpük tankı satın alarak o köpüğü alabilirsin. :D
Tabi köpük tankı almak yetmiyor, bir de kompresör alacaksın. :D :D :D
Sen paracıkları gözden çıkar, köpük istiyorsan foam lanceyi alacaksın. :D

babıesrar

New member
Ne yazık ki o aletin vereceği köpük o kadar. Foam lance dışında ancak köpük tankı satın alarak o köpüğü alabilirsin. :D
Tabi köpük tankı almak yetmiyor, bir de kompresör alacaksın. :D :D :D
Sen paracıkları gözden çıkar, köpük istiyorsan foam lanceyi alacaksın. :D
Sen beni ilk uyardığında ürün kargoya verilmişti maalesef. Geri göndermek de istemedim.. Aptallık ettim..alcaz mecburen abi..paracıklar güle güle :confused:

erginy

New member
Bu da foam lance ile olan ilk yıkamam. Erdem boyadan görüştüğüm kişi şampuanı ılık suya eklememi demişti ama ben heyecandan unuttum. Sanırım bundan dolayı istediğim yoğunlukta alamadım köpüğü. yada su şamp oranını tutturamadım :( Ekli dosyayı görüntüle 293Ekli dosyayı görüntüle 294

Ben soğuk su ile yaptım ve gayet iyi köpük elde ettim (erdem boyadan aldığım foam lance ile). Rasim abinin tavsiyeleri ile 300 ml dls 125 şampuan ve geri kalanı soğuk suydu. Üstündeki vanayı tam kapattım, sağa doğru.

Baya ciddi köpük yaptı...

rayen

Super Moderator
Bu da foam lance ile olan ilk yıkamam. Erdem boyadan görüştüğüm kişi şampuanı ılık suya eklememi demişti ama ben heyecandan unuttum. Sanırım bundan dolayı istediğim yoğunlukta alamadım köpüğü. yada su şamp oranını tutturamadım :( Ekli dosyayı görüntüle 293Ekli dosyayı görüntüle 294
Görünen foam lancenin ayarı sola doğru açık kalmış. Sağa doğru çevirerek en sona getir. 300 ml şampuan koy sen de güzel köpük alırsın. :)

babıesrar

New member
Görünen foam lancenin ayarı sola doğru açık kalmış. Sağa doğru çevirerek en sona getir. 300 ml şampuan koy sen de güzel köpük alırsın. :)
Sağa doğru derken? - ve + var. -ye doğru demek istiyosun dimi abi?