Body Kit Design By Celal...

unalks

New member
güzel olmuş güle güle kullan. maliyeti ne kadar oldu bunun ? birde difizörü çift egzost yapmak istesek onuda yaptırabiliyormu ayrı ayrı uğraştırmadan ?

tarum

New member
güzel olmuş güle güle kullan. maliyeti ne kadar oldu bunun ? birde difizörü çift egzost yapmak istesek onuda yaptırabiliyormu ayrı ayrı uğraştırmadan ?
tşk. evet çift egzoz çıkışlı olacak benim difüzör. seri üretim olanlarda da olacak yalnız tek çıkışlı olarak satılacak, isteyen egzozcuda 2. egzoz çıkışını kestirip aktif hale getirtebilir. maliyet ise toplam 5 parça, ön ek,yan ekler,spoiler ve difüzör boya montaj dahil (1000)tl olacak. yanlız tamamen bitmedi 2 veya 3 haftaya bitecek sonra istedigınız zaman alabileceksiniz. düşünen arkadaşlar buradan bana yazarsa bende karşı tarafa sayı vericem.. saygılarımla.(bu fiyat sadece cee'dclubtr üyelerine) arkadaşlar.

unalks

New member
bilgilendirme için teşekkürler son halini bekliyorum aracın

ERGE

New member
tşk. evet çift egzoz çıkışlı olacak benim difüzör. seri üretim olanlarda da olacak yalnız tek çıkışlı olarak satılacak, isteyen egzozcuda 2. egzoz çıkışını kestirip aktif hale getirtebilir. maliyet ise toplam 5 parça, ön ek,yan ekler,spoiler ve difüzör boya montaj dahil (1000)tl olacak. yanlız tamamen bitmedi 2 veya 3 haftaya bitecek sonra istedigınız zaman alabileceksiniz. düşünen arkadaşlar buradan bana yazarsa bende karşı tarafa sayı vericem.. saygılarımla.(bu fiyat sadece cee'dclubtr üyelerine) arkadaşlar.

Murat abi hazır uygulama 1 gün sürüyorsa ve pazar yaptırma şansımız varsa beni de yaz listeye

Berkan

New member
fiber mi absli plastik karısımdan mı

cevatkal

New member
Koydugunuz resimler az cok fikir veriyor ama isleminiz bittiginde komple bantlar sokulmus halde detayli resimlerini atarsaniz daha iyi fikir sahibi olucaz...resimleri bekliyoruz.

tarum

New member
Arkadaşlar inanılmaz zor bir işlem. bitti bitecek kumpasla ve modelleme tarağı ile her parça ölçülerek yapılıyor. son hafta Inşallah önümüzdeki hafta cumartesi teslim alacağım. Beklediğimize değecek saygılarımla.

tarum

New member
fiber mi absli plastik karısımdan mı
fiber olacak ama çift kalıp tekniği ile ve ömür boyu garantili çatlamalara ve üretici şirketten doğacak fiber ile ilgili tüm sorunlara karşı!!! Ve onarım olmayacak direk değişim olacak. İnanın bizim memnuniyetimiz üzerine ne gerekiyorsa yaptım. .

Ön tampon eki çok hoşuma gitmedi ortasının daha ince olması daha güzel bi görüntü katabilirdi şuan baya kaba duruyo :confused:
Ama marşpiyel gayet hoş durmuş. Emeğe saygı ellerinize sağlık. Spoileride bi görelim talip olabilirim ;)