Balata tercihi

berkan1981

New member
Ön arka Balatalari degiscem tavsiye edeceğiniz bi marka ve fiyat olarak komple takilmasi filan kaca patlar bana yardımcı olursaniz sevinirim arkadaşlar...

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

ceyhunkeskin

New member
TRW is the best;) çok pahalı dersen bosch.... Fiyat konusunda birsey soyleyemeyeceğim maalesef.yedek parça sektöründe herkes kafasına göre fiyat verir. Parçaları internetten iyice araştırdıktan sonra alıp sadece işçilik parası için pazarlık yapabilirsin;) o da en fazla 50 liradır

Sent from my iPhone using Tapatalk

Berkan

New member
servisin taktıgı marka ne acaba. birde dısarda taktıranlar için bosch trw her neyse ötme vs. sikayeti olan varmı

berkan1981

New member
Adaş ben taktirdim servisde sadece 280tl verdim on balatari cok koydu simdi kendim halletcem uzerinde sadece kia yaziyordu ben bakdim

ceyhunkeskin

New member
Valla nasipse ilk defa 7 bin km sonra gireceğim kia servisine o yüzden ne kullandıklarını bilmiyorum. Ben bir önceki aracım i30 da bosch kullanmıştım hiçbir şikayetim olmadı.

berkan1981

New member
Ynt: Balata tercihi

Valla nasipse ilk defa 7 bin km sonra gireceğim kia servisine o yüzden ne kullandıklarını bilmiyorum. Ben bir önceki aracım i30 da bosch kullanmıştım hiçbir şikayetim olmadı.

Maliyeti ne acaba ceyhun

ceyhunkeskin

New member
Aloparca adlı siteden alıyorm ben yedek parcamı. Fiyata oradan bakabilirsin. İ30 ve ceed aynı parçalar zaten

fenci

New member
ARACINIZ (
yeni ceed consept mt yeni ceed concept plus sw a) kaç binde?? balata bitmesi hayret??

berkan1981

New member
23binde yeni ceed consept plus sw

deadgarden

New member
abi yetkili servistemi özel servistemi. yaptıracaksın. balatanın orjinal olmayanı garantiyi bozuyormu?

feyyaz34

New member
Arabayi aldigim zaman degistirmistim bostanci sanayi sitesinde tonguc fren servisi diye bi yerde gayette memnunum sorun yasamadim on arka iscilik dahil 150 tl verdim.

berkan1981

New member

abi yetkili servistemi özel servistemi. yaptıracaksın. balatanın orjinal olmayanı garantiyi bozuyormu?
Soner yemisim garantisini yaa servise okadar para veremem feyyaz bey herhangi bi otme filan oldumu balatalarda

Berkan

New member
valla balata ömrü biraz değişik 15bin bakımda degişende vardı birton serviste.15bin bakımda ozellikle sordum nası durumları diye rahat 30bini görürsün gecebilebilirsin hatta demiştiama (benimki 22.500 oldu adaş kmlerde aynı gibi :D) ya sürekli camurlu yollardan yada ıslaktan sanki miladını dolduruyor gibi geliyor .tam yerinde konu olmuş oyüzden

berkan1981

New member

valla balata ömrü biraz değişik 15bin bakımda degişende vardı birton serviste.15bin bakımda ozellikle sordum nası durumları diye rahat 30bini görürsün gecebilebilirsin hatta demiştiama (benimki 22.500 oldu adaş kmlerde aynı gibi :D) ya sürekli camurlu yollardan yada ıslaktan sanki miladını dolduruyor gibi geliyor .tam yerinde konu olmuş oyüzden
Ozellikle otomotik viteslerde ilginc olan arkalar daha cabuk bitiyor. Gerci benim balatalarda suan bir otme filan yok ugultuda yok ama takim halinde alicam bittigi zaman taktircam

Berkan

New member
Cevap: Ynt: Balata tercihi

Ozellikle otomotik viteslerde ilginc olan arkalar daha cabuk bitiyor. Gerci benim balatalarda suan bir otme filan yok ugultuda yok ama takim halinde alicam bittigi zaman taktircam

otomatigin sebebi durdugu yerde yani kırmızı ısıkta falan beklerken sürekli frene basmak gerektiginden ayagını cekince cünkü arac direk rolantide ilerdeigi için daha cabuk asındırır frene bassanızda aracta ileri gitme istegi boyuna.hatta ozellikle arka balataları daha fazla yemesi normal otomatiklerin

16ceed35

New member
1 hafta önce serviste ön arka değiştirdim toplam 330 tl(işçilik almadılar) tuttu.markasına bakmadım valla servistir iyisini takar muhabbetine sorgulamadım.şimdilik arkalardan hafiften ses geliyor el freni çekip indikten sonra araç dururken lastikler tam rayına oturup ses yapıyor zamanla o da geçer.

i_batmaz

New member
berkan;
genelde trw orjinale yakın parça üretir fiyat olarakda uygundur.işlerin rast gele...