Bagaj Havuzu

babıesrar

New member
Hakan baba valla helal olsun. Burda ercan üstadın getirttiği dışında kimse iyi olduğuna emin olduğu bi havuz önermedi. Sen kendin alır almaz paylaşıp senin fikirlerini beklememizi söylüyorsun. Kendi adıma teşekkür ederim. İncelemeni sabırsızlıkla bekliyorum.

hakan078

New member
sen merak etme kardeşim detaylı foto çeker koyarım. biraz titiz olduğum için sizin içinde aynı titizlikle inceler yazarım. fiyatı zaten 80 lere 90 lara heryerde var 56 liraya bulunca hemen paylaşmak istedim. yarın elimde olur İnşallah.

hakan078

New member
ürünü öğlen almıştım sonraki gün geldi ama ben alamadım kargodan ,şimdi anca alabildim. resimleri paylaştım umarım yardımcı olmuşumdur. ben beğendim.

amorusso

New member
Ilk mesajdaki linkteki fotoda olan ürün ile en son mesajdaki ürün aynı değil. Başka bir ürün fotosu koyup başka ürün göndermişler , geçmiş olsun. zaten o ilk linkteki ürün 50 lira olamaz.

hakan078

New member
Ilk mesajdaki linkteki fotoda olan ürün ile en son mesajdaki ürün aynı değil. Başka bir ürün fotosu koyup başka ürün göndermişler , geçmiş olsun. zaten o ilk linkteki ürün 50 lira olamaz.
valla açıkçası ben desenine bakıp almadım, desenide çok önemli değil ama dediğiniz gibi farklı ,sizin için koydum zaten yani almak isteyenler alırsa benim çektiğim fotodaki ürün gelicek.

amorusso

New member
Sadece desen değil malzeme farklı:) herneyse link koyduğunuz için yorum yaptım, güle güle kullanın

Berkan

New member
şaşırmamak lazım klasik elif tuning son dakika golleri :)

hayırlı olsun yanlıs anlama ama ilandakine nazaran bu biraz daha dandik duruyo. ama sonucta bagaj havudur pislenmez etmez enazından.

koku durumu nedir varmı ?

hakan078

New member
Koku yok, öyle dikkat etmedim ,bende çok kaliteli bişi beklemedim zaten. Dandik olabilir en azından alacak olanlara yardımcı olduğumu düşünüyorum çok kaliteli alcak olan almasın ozaman

branke

New member
Selam,

Ürün başka bir model için olabilir mi?

Benim Rasim'den aldığım ürün tüm köşeleri kapsıyor, bu kapsamamış..:confused:

hakan078

New member
Selam,

Ürün başka bir model için olabilir mi?

Benim Rasim'den aldığım ürün tüm köşeleri kapsıyor, bu kapsamamış..:confused:
valla abicim rasim bey den alabilseydikte biizimkide kapasaydı kalmamış ki ürün bende 80-90 lira verip aynı bunun gibi bi ürün gelir korkusuyla 59 liraya aldım ki koymasın sonra bana :)

rayen

Super Moderator
Ynt: Bagaj Havuzu

Yanlış anlaşılmasın Rasim Bey bagaj havuzu ticareti yapmıyor. Elinde kalan havuzu 2. el olarak satmıştır.