Arkadaşlar Bel Desteği Bozul Acil Yardım !

network19

New member
Öncelikle herkese merhaba,

Bildiğiniz gibi yeni ceed araçlarımızda elektronik bel desteği mevcut. Aracım 2013 model, bel desteği son günlerde çalışmamaya başladı. Düğmeye basıyorum, ne çıkıyor ne de iniyor. Sizce neyden kaynaklanabilir. Başınıza böyle bir durum geldi mi ?

Teşekkürler.

bugratr

New member
koltuğun alt kısımına bir bakın temizlik yaparken özellikle süpürge altta zorlandıysa soket girişleri çıkmış olabilir.

network19

New member
Kabloları kontrol ettim, hiç bir değişiklik olmadı. Soketlerde herhangi bir sıkıntı yok. Herhangi bir dişli sesi vs. bişeyde gelmiyor. Hiçbir hareket yok yani.

hakan26

Member
servise gösterin isterseniz garantiniz bitmeden,değişim yapılabilir..

network19

New member
Garanti bitti maalesef, 2013 model 94.000 km'de şuan

mhmtcn

New member
KAdir bey merhaba. Bende aynı sorunu aynı model yıl aracımda yaşıyorum. sorunu bulabildiniz mi ?

network19

New member
KAdir bey merhaba. Bende aynı sorunu aynı model yıl aracımda yaşıyorum. sorunu bulabildiniz mi ?

Merhaba, öncelikle soketlerle bayağı bir uğraştım. Sök tak yaptım fakat nafile, bir değişiklik olmadı. Müzik tesisatımı yaptırdığım ustam biraz kurcaladı, içindeki motorunda arıza olduğu söyledi. Ama henüz yetkili servise ya da işi anlayan birine göstermiş değilim.

ergin37

New member
merhaba arkadaslar bendede aynı sorun oldu yetkili servise gittim once motoru arızalanmıs dediler sonra usta geldi soketleri gevsemis dedi ve calıstı.benim aracta 2013 garanti 5 yıl diye biliyorum servisten degistirebilrsin bi baktır derim.