Aracıma Multimedya Tavsiyesi

snowboard1907

New member
Arkadaşlar Merhaba,

2015 Model Kia Ceed aracıma Multimedya taktırmak istiyorum. Servise sorduğum da 2.500 TL fiyat verdiler. Açıkçası servise taktırma taraftarı değilim ama aracım garantisinin bozulacağını ve dışarda taktırdığımda elektrik tesisatı ile ile ilgili bir problem yaşayıp yaşamayacağımdan ( tüm fonksiyonların düzgün çalışıp çalışmayacağı , tesaisat ta daha sonra problem yaşarmıyım v.b gibi nedenlerden ) korkuyorum.

Bu konuda nasıl bir yol izlemelim ve hangi ürünleri tavsiye ederseniz. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese şimdiden teşekkürler...

nightcalimero

New member
bende navigoldun android olanı var. ve 8 ay önce 1100 tl ye aldım. geri görüş kamerası falan var. ve çok memnunum. şu anda aracımın garantisi devam ediyor. eğer multimedyadan kaynaklı ise arıza garanti dışı kalır dediler tabi.

kokoci35

New member
Arkadaşlar Merhaba,

2015 Model Kia Ceed aracıma Multimedya taktırmak istiyorum. Servise sorduğum da 2.500 TL fiyat verdiler. Açıkçası servise taktırma taraftarı değilim ama aracım garantisinin bozulacağını ve dışarda taktırdığımda elektrik tesisatı ile ile ilgili bir problem yaşayıp yaşamayacağımdan ( tüm fonksiyonların düzgün çalışıp çalışmayacağı , tesaisat ta daha sonra problem yaşarmıyım v.b gibi nedenlerden ) korkuyorum.

Bu konuda nasıl bir yol izlemelim ve hangi ürünleri tavsiye ederseniz. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese şimdiden teşekkürler...

https://tr.aliexpress.com/store/product/8-HD-1024x600-Pure-Android-Autoradio-For-Kia-Ceed-2013-2014-2015-DVD-GPS-Navigation-Stereo/806118_32815985736.html?spm=a2g10.12010609.8148355.24.LRboaM bu ürünü değerlendirebilirsiniz . Benım aldığım ürünün aynısı teknik özellikleri çok iyi tabii ayırdığınız bütçede önemli

İyi bir usta varsa tanıdık bildik serviste taktırmanın çok avantajı olduğunu düşünmüyorum şahsen .