anahtarsız kapı açma kapama

asnf23

New member
arkadaşlar merhaba, ben yeni üyelerdenim. aracım 2012 premium modeli. yanlışım varsa düzeltin lütfen, bizim araçlarda İ30'lardaki gibi arabaya anahtarla yaklaştığımızda üzerindeki siyah düğmesine basınca açılması kapanması gerekmiyor mu? pil zayıflamıştır deyip pilini değiştirdim anahtarların ama bi fark olmadı. tavsiyelerinize göre servise gideceğim(servis tavsiyesi de alabilirim bu arada tabi :)).

whitepearl

New member
arkadaşlar merhaba, ben yeni üyelerdenim. aracım 2012 premium modeli. yanlışım varsa düzeltin lütfen, bizim araçlarda İ30'lardaki gibi arabaya anahtarla yaklaştığımızda üzerindeki siyah düğmesine basınca açılması kapanması gerekmiyor mu? pil zayıflamıştır deyip pilini değiştirdim anahtarların ama bi fark olmadı. tavsiyelerinize göre servise gideceğim(servis tavsiyesi de alabilirim bu arada tabi :)).

Evet o sistem mevcut; Kumanda anteni varmış o değişiyor, benimki garantiden Tekkar oto Katal da değiştrildi.

asnf23

New member
avrupa yakasında oturuyorum o yüzden ters biraz orası bana. avcılardan almıştım oraya gideceğiz artık. teşekkür ederim yanıt için

mumu

New member
Arkadaşlar merhabalar başlık kirliliği olmaması için budadan devam ermek istedim.
bende daha önceden 2013 premium ceed cardı anahtarsız giriş daha yanına 1-2 mt kala aynalar açılıyordu. Bşr sebepten ötürü o aracımı sattım ve geçen ay 2012 premium ceed tekrar almak masip oldu sizlere sorum şu olacaktı arabayı aldığımda anahtarsız giriş kapının dibine gelince açılıyordu dün aracı yeni aldığım için bakıma soktum ve bakımdan sonra (özel servis) akü kutup başlarını sökmüşler mazot filitresini değiştirmek için. Şuanda anahtarı cebimden çıkartıp neredeyse kapıya değdiğinde aynalar açılıyor bunun sebebi ne olabilir ?