Akvaryumla Uğraşan Var mı Aramızda :)

volkantr34

New member
Arkadaşlar aramızda akvaryum hobisi ilede uğraşan var mı ? Varsa ne tür akvaryum/larınız var acaba ?

slhyldz

New member
5 sene once hibe ettigim 200 lt.lik bir akvaryumum vardi.
Dis filtreli. Icinde 6-7 sene boyunca ayri donemlerde besledigim baliklarim oldu. Genelde ciklet besledim.

AGF

New member
Slm ben uğraşiyorum şuan besliyorum balik sorun nedir

AGF

New member
Pirana ve astranot besliyorum iç diş filtreli

atanur81

New member
4 sene önce deniz akvaryumum vardı. 800 litrelik ama uğraşamadım. Ilerleyen zamanda yine yapacağım. Sormak istediğin bişey varsa yardımcı olurum

_SpOrTmEn_

New member
Bende daha once hobi olarak bir sure ugrasmistim ama ilgi alaka gerekiyor pek firsatim olmadigi icin birakmistim.

Pirana ve astranot besliyorum iç diş filtreli
Pirana besleyen ilk defa duydum fotograf paylasirsan sevinirim :)

sercan

New member
bende de 400 lt lik akvaryum vardı. astronot besliyordum 2 yıl öncesine kadar :)

volkantr34

New member
Sorunum yok Allah'tan meraktan sormuştum bakiyim kimler uğraşıyor diye. :) Bir ara çok özel bitkiler vardı elimde ve herkese dağıtmıştım. O zamanlar denk gelseydik bitkili akvaryumu olanları bitkiye boğabilirdim. :) Bende 20 küsür senedir akvaryumla uğraşıyorum. Hep canlı doğuran ve bitki akvaryumlarıyla ilgilendim ama içimde astronot ukte kalmıştı. Ofiste ki akvaryumu değiştirdik ve astronota çevirdik. Evdede hightech olarak devam ettirdiğim canlı bitki ve karma akvaryumum var. Şuan ki durumu ilgisizlikten berbat durumda o ayrı konu.. :) Bir ara 21 çeşit bitkiye beraber bakıyordum. Güzel ve dinlendirici bir hobi , olmayanlara tavsiye ederim.

Evde ki 135*45*55 , ofiste ki 80*60*60..

esenlik

New member
Benimde iki yıl öncesine kadat astranotlarım vardı, beslemesi en zevkli balıklardan biridir tavsiye ederim

Palermo75

New member
gecen sene dağıttım yunus kaliko,mavi prenses, sarı prenses ve albino besledim dış filtre iç filtre ve 200 lt mobılyalı akvaryumumu hibe ettim bende bebek olduktan sonra fazla ılgılenemıyordum

Gear

New member
Bende 3 yıl önce besliyordum Bi ara üretime kadar geçtim düzenli yavru alımı ile beslediklerim arasında bana en asil gelenleri frontosa / discus olmuştu üniversiteyi bitirdigimde tekrardan kurcam inşallah ama busefer deniz akvaryumu istiyorum onla ugrasmadim hiç

Old Rookie

New member
selam , benimde ölçülerini hatırlamıyorum ama mobilyalı büyük bir akvaryumum vardı . Ciklet türü besliyordum iş yerinede ( çok elimle yumurtlattıklarım olmuştur :D ) fakat sonradan şirketten ayrılınca temizliğine falan bir günümü ayırmam gerekince bırakmak zorunda kaldım.Sadece evce küçük bir tane var japon besliyorum . Deniz akvaryumu var aklımda , hatta yakında yeni eve geçince mutfakla salon arasındaki duvara düşünmüyor değilim. Çok güzel oluyor :D

cccihan

New member
Fanus var sayılıyor mu :D