4300 k zenon

Srhn

New member
Ynt: 4300 k zenon

Beyaz Kaliteli bir ampul iyi bir aydinlatma saglamzmi ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

omurkadir

New member
Cevap: Ynt: 4300 k zenon

Beyaz Kaliteli bir ampul iyi bir aydinlatma saglamzmi ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
beyaz ampüllerle genelde dibini bile göremezsin.

ancak osram ın bazı çeşitleri var iyi gösteren, beyaza yakın görünümlü.ama beyaz gibi de değil tam.

zerogravity

New member
Arkadaslar ışığın tayfi ısısını belirler , hangi sisidaysa o rengi verir, konu ışığın tayfi değil kullandığımız mercekler;) bixenon la goruyoruzda xenon la neden goremiyoruzun cevabı merceğin bukey yapısında saklı , bu mercek bu tayfdaki ışığı toplama yetisine sahip değil ışık mercekde paramparça oluyor, aynı ampulü bixenon a takın mis gibi gösteriyor. Farkı umarım anlatabilmisimdir:)

bir.mann

New member
Arkadaşlar kısa farları kendimiz değiştirebilir miyiz? (Normal ampul) Yoksa bir şeyleri sökmek mi lazım?

burak_sefa

New member
Cevap: Ynt: 4300 k zenon

Space marka xenon kit var. Vosvoscular ve skodacılar kullanıyor. Beğeniyorlar. Araştırmakta yarar var.
xenon (zenon) Space DİJİTAL BALANS h7 4300k SEM GittiGidiyor'da 75126545

Space alıcaksanız yeni nesil ince beyinli alın sakın spacein silindir beyinli xenonlarını almayın yoksa uzay otoya çok gider gelirsiniz. aracı ilk aldığımda modacarın sitesinden space ince beyinli sipariş verdim fakat onlar silindir beyinli yolladılar bende uğraşmak istedemedim montaj yaptırdım 1 ay sonra beyinlerden biri gitti en az 7,8 kere beyinler arızalandı sisin gitti,kısanın gitti verdiğim işçilik parasıyla phılıps taktırırdım uzay otoya git gel (yaşadığım sıkıntı stresde cabası) en son dayanamadım şikayetvara yazdım modacardan ilgilendiler söktürdüm xenonları götürdüm verdim sıfır monzanın setleriyle değişim yaptılar sıkıntısız kullanıyorum şuan çok şükür.İyi araştırın :)