34 du 053 difüzör ve 4 egzos uygulamasi

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Arabamı alalı 1 ay bile olmadı biraz hızlı bi başlangıç oldu ama bence güzel oldu. Aracıma difüzör ve 4 egzos çıkışı yaptım. Kimine göre abartı olabilir ama ben biraz daha farklı olmasını istediğimden bence başarılı oldu :cool: Sizinde fikirlerinizi almak isterim ve bunu paylaşarak fikir vermekte isterim.

İlk başta fikir karmaşası yaşadım. Bir çok arkadaşım tek tek ver dedi çıkışları ancak bişeye kafayı koyunca yapmadan olmuyor. Bi göz ucuyla bakalım dedik nasıl duruyor.

Ekli dosyayı görüntüle 1722

Ardından egzos çıkışlarına ve montajları yapıldı. 2. egzos çıkışı boruyu ana boruya entegre ederek değilde daha sağlıklı T boru aparatıyla bağladık.

Ekli dosyayı görüntüle 1723

En son difüzörün montaj işini hallederek son aşamayıda bitirdik. Son halide budur arkadaşlar.

Ekli dosyayı görüntüle 1724

Her türlü yoruma açığım ama lütfen saygı çerçevesinde olsun. Emeğe saygı. İyi forumlar.

KONU GÜNCELLEME: ARKADAŞLAR SİZ SİZ OLUN DİFÜZÖRÜN MONTAJINI İYİ YAPIN. OTOBANDA Bİ HIZ DENEMESİNDEN SONRA EVİN ÖNÜNE GELDİĞİMDE DİFÜZÖRÜN KOPTUĞUNU GÖRDÜM. :D TEKRARDAN TAKTIRDIK BU SEFER İSE PİANO BLACK YAPTIK DAHA ÇOK YAKIŞTI. YOK YERE MASRAF. BİLGİLENDİRİYİM :D:D

arda-buse

New member
Bence farkli ve güzel olmus emegine sağlık Güle güle kullan.

inimicus

New member
Hiç de fena olmamış. Güle güle kullanın. Bom boş duran o devasa bagaj kapağı boşluğu göze çarpmaz böylece.

c@n

Super Moderator
Normal de 2. egsoz cikisini begenmem ama ceed de guzel durmus.. Gule gule kullan..

deadgarden

New member
bende çok beğendim. forumda zafer arkadaşımızda buna benzer çalışması var. bu işlem sonucu kaça mal oldu.

pepe

Active member
4 yerine çift ama daha büyük egsozlar daha şık durur gibi... Ama bu da başarılı ;)

Serkan OĞUZ

New member
4 yerine çift ama daha büyük egsozlar daha şık durur gibi... Ama bu da başarılı ;)
Kesinlikle katılıyorum 2 tane ama oturaklı bir çıkış çok çılgın durabilir.Bence bu da şık olmuş ve emek verilmiş,Emre bey'in dediği gibi kafaya koyulmuşsa yaptırmadan olmaz.

Dr_Online

New member
Farklı olmuş...
4 yerine 2 büyük çıkış benimde tercihim olurdu heralde...

Sent from my iPhone using Tapatalk

leonine25

Active member
iki büyük oval cıkış tercihimdir. Güzel olmuş güle güle kullanın

zfrgll

New member
Merhaba güzel olmuş güzel :) ortada emek var dediğin gibi kafaya koyulmuşsa yapılıyor.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah.

Çok teşekkürler arkadaşlar. Bu arada konuya bi ek yazdım onuda okursanız iyi olur. :D

ErkanKASIM

New member
Egzoz çıkışları daha iri olsa daha iyi olurmuş

_SpOrTmEn_

New member
gayet sık olmus ama bende yanı sekılde cıft olup ırı olsa daha hos olurmus.