3 d paspas

Aykut D.

New member
Ben gul aldan aldim 3d havuzlu paspas var orda orjinal

Serkan OĞUZ

New member
Ben 140tl yi honda icin gecen sene vermistim kia icin daha almadim
Biliyorum ama sonuçta yeni model araçlar bu tarz ürünlerde genelde pahalı oluyor.Hadi arasan en uygun 80 TL'ye bulursun ama benim uğraşacak zamanım kalmadı:) Eğer güzelse sizde görmüş olur belki alırsınız.

Ben gul aldan aldim 3d havuzlu paspas var orda orjinal
Gülaldaki paspasları incelerim farkı var ise son kararımı ona göre veririm hemde konu ile ilgili ileride arkadaşlar faydalanabilir.İlginiz için teşekkür ederim:)

Aykut D.

New member
Ynt: 3 d paspas

Rica ederim...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aykut D.

New member
Rica ederim...

Snaan

New member
Kadir bey bugün paspas için servis ile görüştüm ellerinde varmış 100TL ücreti olduğunu söylediler fiyat biraz afaki geldiği için gidip görmedim ancak iyi bir ürünse bu fiyata değer mi kararsız kaldım.
Gülalda satılanın aynısı mıdır bilmiyorum ama benim aldığım ürün kalite olarak çok çok iyi. ayrıca kaymaması için aracın orjinalinde bulunan dişler de paspaslara geçiriliyor ve üzerindeki kia ceed yazıları da ayrı bi hava katıyor bence.

Aykut D.

New member
Benim aldigimda bunun aynisi gul alda aynisi satılıyor

Serkan OĞUZ

New member
Benim bundan onceki aracim honda civic 2012 modeldi onun paspasina 140tl vermistim. Bu paspasda orjinaldir bence gidip gorun sonucta orjinal
Kadir bey bugün bir ara vakit bulup servise gittim tekrar oradaki tanıdığım arkadaşlara paspas olup olmadığını sordum arayıp sordular var dediler.Yedek parça bölümüne indiğimde ellerinde tek adet paspas kaldığını belirtip kapalı ambalajı bir paspas getirdiler ve üstün körü inceledim ve beğendim ama fiyatı 100 TL olduğunu bildiğim halde tekrar fiyatını sordum 46 TL dediler şaşırdım ama belli etmedim.Sonra dayanamayıp sordum az önce hangi paspas için 100 TL dediniz diye sorduğumda o üründen kalmadı ama inanın en iyisi bile 2 sene dayanıyor bu üründen çok memnun kalırsınız deyince kapadım gözümü aldım zaten fiyat oldukça komikti ve o fiyata göre oldukça kaliteli duruyordu.Belki çok kaliteli değildir ama olsun fazlası ile işimi göreceğini düşünüyorum.Ancak resim çekemedim en kısa zamanda çeker yüklerim.

Gülalda satılanın aynısı mıdır bilmiyorum ama benim aldığım ürün kalite olarak çok çok iyi. ayrıca kaymaması için aracın orjinalinde bulunan dişler de paspaslara geçiriliyor ve üzerindeki kia ceed yazıları da ayrı bi hava katıyor bence.
Sinan bey sanırım aynı ürün gibime geliyor:)Dediğiniz gibi şöför ve yolcu tarafında kaymaması için orijinalde bulunan dişler paspasları tam geçiyor ve Ceed yazısı bulunuyor bu fiyata oldukça güzel bir ürün gibi duruyor.

Kadir KURT

New member
Kadir bey bugün bir ara vakit bulup servise gittim tekrar oradaki tanıdığım arkadaşlara paspas olup olmadığını sordum arayıp sordular var dediler.Yedek parça bölümüne indiğimde ellerinde tek adet paspas kaldığını belirtip kapalı ambalajı bir paspas getirdiler ve üstün körü inceledim ve beğendim ama fiyatı 100 TL olduğunu bildiğim halde tekrar fiyatını sordum 46 TL dediler şaşırdım ama belli etmedim.Sonra dayanamayıp sordum az önce hangi paspas için 100 TL dediniz diye sorduğumda o üründen kalmadı ama inanın en iyisi bile 2 sene dayanıyor bu üründen çok memnun kalırsınız deyince kapadım gözümü aldım zaten fiyat oldukça komikti ve o fiyata göre oldukça kaliteli duruyordu.Belki çok kaliteli değildir ama olsun fazlası ile işimi göreceğini düşünüyorum.Ancak resim çekemedim en kısa zamanda çeker yüklerim.

Sinan bey sanırım aynı ürün gibime geliyor:)Dediğiniz gibi şöför ve yolcu tarafında kaymaması için orijinalde bulunan dişler paspasları tam geçiyor ve Ceed yazısı bulunuyor bu fiyata oldukça güzel bir ürün gibi duruyor.
Hayirli olsun. Adiniza sevindim. Bende bi müsait anda servis ile konuşayım belki o cesitten de burada vardir.

berkan1981

New member
Bugün bende sordum tekkar servise şuan ellerinde kalmamış 10 gün içinde gelicekmiş fiyatı nedir dedim 45 tl sanırım serkan bey sizin ürünle aynı resimlerini çekerseniz memnun kalırım en azından bir fikir sahibi olurum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadir KURT

New member
Bugün bende sordum tekkar servise şuan ellerinde kalmamış 10 gün içinde gelicekmiş fiyatı nedir dedim 45 tl sanırım serkan bey sizin ürünle aynı resimlerini çekerseniz memnun kalırım en azından bir fikir sahibi olurum

Berkan haber ver brnde alayim 40 a baglariz :)

Serkan OĞUZ

New member

Berkan bey merhaba sizin servise sormuş olduğunuz paspaslar ile bendekilerin %100 aynı olduğunu düşünüyorum.Genelde foruma akşamları aktif olarak girebildiğim için gündüz resim çekme şansım olmuyor çekmişken prof.makine ile çekmek istiyorum ancak zamanınız kısıtlı olduğu için az önce araca gidip fikrinizin olması açısından birkaç resim çektim.Kusura bakmayın pırıl pırıl haldeyken çekmek isterdim ancak malum İzmirde yağan yağmurdan muhakkak haberiniz vardır ve paspaslar biraz kirliyken çekmek zorunda kaldım.Şunu açıkça söyleyebilirim ki bu fiyata kesinlikle istediği kadar kalite farkı var desinler ama 80 TL vermeye gerçekten hiç gerek yok.Zaten servistekiler ile aram oldukça iyi ve açık açık sordum bence fark yok,al kullan fark olduğunu düşünmüyorum dediler.Zaten mevsim değişince paspasları değiştiriyorum dolayısı ile dayanma süresi oldukça uzun sürelere çıkar diye düşünüyorum.Ayrıca alalı 2 gün oldu kokacak olsaydı çoktan azda olsa kokusu kendini belli ederdi ve şu anda kauçuk kokusu gibi bir koku hissetmedim.Malzeme bana göre yumuşak bir malzeme avantaj mıdır değilmidir bilemem ancak fiyatı,koku yapmaması,tam oturması ile bence memnun kalabileceğinizi düşünüyorum.Şimdiden sizin hayırlısı olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 733Ekli dosyayı görüntüle 734Ekli dosyayı görüntüle 735Ekli dosyayı görüntüle 736Ekli dosyayı görüntüle 737

Berkan haber ver brnde alayim 40 a baglariz :)
Kadir bey sizde resim konusunda istekte bulunmuştunuz umarım resimler azda olsa size bir fikir verebilir.Sizede şimdiden hayırlı olsun

Kadir KURT

New member
Evet cok tesekkur ederim. Bunun unarim bej rengi vardir. Berkan tekkara gwlince gidelim. Bu arada cumartesi ben tekkera gidwcegim malesef arabam bozuldu :( sol kapi dan yaklasinca kapilar acilmiyo

--- | Samsung Anlık Mesajlaşma Sistemi ile Gönderilmiştir. | ---

berkan1981

New member
Tamam kadir sen gelince haber ver bana duserim ben servise 10dkya

Snaan

New member

46 lira diye kaç sefer yazdım siz yine 100 lira olduğunu bildiğim halde sordum demişsiniz yahu :D

Serkan OĞUZ

New member
46 lira diye kaç sefer yazdım siz yine 100 lira olduğunu bildiğim halde sordum demişsiniz yahu :D
Valla Sinan bey biliyorum ama telefonda sordum 100 TL dediler farklı bir ürünmü diye yinede gidip yerinde bakayım dedim gene 100 dediler yedek parça bölümüne indik bu sefer 46 TL dediler bende sizin dediğiniz üründen farklı herhalde diye düşündüm ama ne yaptıklarını kendileride bilmiyor sanırım;)

khan

Member
Bayilerde eski kasalar için de bu paspaslardan var mı acaba?