27 Eylül Erbek Otomotiv Kahvalti Organizsasyon Fotografları

aLi

Yönetim Ekibi
Öncelikle bizi agirlayip kahvalti ziyafeti veren Erbek Otomotiv yetkilileri Talat beye,Nurbanu hanıma bulusmaya katilan herkese tesekkurler.

Guzel bulusma oldu,yeni yüzler gormek eski dostlarla sohbet etmek keyifliydi.

Ayrica cekilisle verdikleri periyodik bakim,cam filmi ve paspas hediyeleri icin tesekkurler.

Yaptigimiz cekilisle hediyeler ve kazananları;

1) Periyodik Bakım Erol Gündoğdu ( MuSTanG )
2) Cam Filmi Musa Engin ( Aracında film olduğu için Srhn nickli "Serhan" arkadaşımıza hediye etti )
3) Paspas Seti Zafer Güllü ( zfrg
ll )

video : http://www.youtube.com/watch?v=xx2QpKNIFbE

Fotograflari ve videolari bu baslik altinda paylasabilirsiniz

Noter Huzurunda Cekilis hazirliklari :)

Cekilis oncesi heyecanli bekleyisler..

Talat bey "perdiyodik bakım" kurasını cekerken

Paspas seti cekilisi kazanani Zafer.. "zfrgll"

brkrhn61

Active member
Harika bi buluşma oldu devamını getirelim bence

arda-buse

New member
Evet cok guzel bir organizasyon oldu ozellikle nurbanu hanımın misafirperverligi ve agırlaması cok hostu tesekkürler.

brkrhn61

Active member
Nurbanu forever bundan sonra her buluşmada kesin katılımcı olmalı gerçekten çok misafirperverdi teşekkürler nurbanu. Talat bey i unutmamak lazım

serkanuludag

New member
Kahvaltiniz muhtesemdi .... İlgi ve alakaniz icin cok tesekkurler :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Srhn

New member
Bulusmada erbek otomotive ve emegi gecen butun arkadaslarda tesekkurler keyifli bi bulusmaydi yakin zmnlarda tekrarlanmasi dilegiyle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serkanuludag

New member
Bundan sonra cumartesi gunleri adres belli :)) bene [MENTION=1802]yasinyilmaz[/MENTION]i i kapar giderim :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

deadgarden

New member
öncelikle Kesinlikle. Erbek otomotivin bize karşı göstermiş olduğu ilgi alakaiçin minnettarım. isim yazmıyorum zaten hepsi işini iyi bilip övgüyü hakkediyorlar. kendileri zaten bizlerinde onlara göstereceği ilgiden geri dönüşden memnun kalırlar ise bu organızasyonun daha büyüğünü ilkbaharda yapmay hazırdırlar.. verdikleri hediyeler hatrı sayılır büyük mevlalar. park sensörü cam kaydırıcı verip yollamadılar. tekrardan teşekurler. kahvaltıda nurbanu hanımın misafirperverliği göstermiş olduğu ilgi hiç unutulmamalı. gelen ve gelmekisteyipde gelemeyen herkeze teşekurler. daha büyük bi organızasyon için ilk baharı bekleyin:) bakımlarınızda ve herhangi bir sorunda erbek otomotivi unutmayalım.

ErbekOtomotiv

New member
Herkese iyi dilekleri icin çok tesekkurler, sizleri cok sevdik. Kia Erbek ailesine katılmanız bizlere mutluluk verdi. Istediğiniz her gun cayimizi kahvemizi icmeye bekleriz. Tekrardan görüşmek dileğiyle..

Kia Erbek Otomotiv
Halkla Iliskiler Uzmanı

c@n

Super Moderator
Cok guzel bir bulusma olsun.. Malesef katilamadim, gelmeyi planladigim arkadaslarimin trafige takilip 11.30 da gelmesinden dolayi gelemedim... Bir sonraki bulusmaya insallah...

berkan1981

New member
Talat bey nur banu ve tüm servis çalışanlarına çok teşekkür ederim buluşmaya katılan katılamayan club üyelerimize ve site yöneticisi ali beye ayrıca teşekkür ederim. ..

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

zfrgll

New member
Merhaba Ceed Club ailesi...Güzel ve sıcacık bir ortamdı hava ne kadar soğuk olsada herkesin samimiyeti , gülümsemesi ortamı ısıttı.Öncelikle Ali abiye ceed club ailesini bir araya getirdiği ve böylesine güzel bir organizasyona bizleri davet ettiği için teşekkür etmek isterim.Eee tabiki Kia Erbek otomotivi de unutmadım :) Talat Bey , Nurbanu Hanım herşey için çoook teşekkür ederim.Böylesine sıcak bir ortam böylesine misafir perverlik beni çok şaşırttı.Kesenize bereket herşey çok güzel , eğlenceli ve samimiydi.Aracım bundan sonra size Erbek otomotive emanet ? Herşey güzel gönlünüzce olsun Rabbim kalbinizin güzelliği kadar ömrünüzüde güzelliklerle geçmesini nasip etsin.Herkesle tanıştığıma memnun oldum Rabbim kimseye kaza bela vermesin hayırlı geceler.

Saygılar Zafer GÜLLÜ

ErbekOtomotiv

New member
Bizde sizlerle tanıştığımıza cok memnun olduk, sizleri aramızda görmek bize onur verecektir. Aracınız bizlere emanet her zaman elimizden geldiginin fazlasiyla sizlere yardımcı olmaya calisicaz, size de hayırlı geceler.

Kia Erbek Otomotiv
Halkla Iliskiler Uzmanı

Gökhan Turunç

New member
Şuan katılmadığıma pişman oldum :( Ayrıca Anadolu Yakası buluşma noktası Ümraniye Tepeüstü'ydü galiba; videodan öyle anladım. Bana sadece 3 km mesafede. Valla çok pişman oldum şimdi. İnşallah keyifli geçmiştir.

ceronimo1978

New member
Bayram hazirliklari yuzunden gelmek kismet olmadi. Daha sik yuz yuze gorusmek dilegiyle

aLi

Yönetim Ekibi
herkese günaydın.

1.mesaja fotografları ekledim.