2013 model kia ceed sw concept plus aracımı satıyorum

math29

New member
5 aylık aracımı satıyorum. Araç tertemizdir. Zaten bilen bilir araç full donanımlara sahiptir. Şirket aracı verileceği için aracı satıyorum. İçerisinde sigara bile içilmemiştir. Çok konforlu bir aile aracıdır. uzun yolda sizi yormaz. Hem performans olarak hem de yakıt tüketimi olarak rakiplerine kıyasla çok öndedir. kia bu araçla kötü marka algısını tamamen yıkmıştır. Bundan önceki aracım da kia idi. ondan da çok memnumdum. Geniş ve ferah aile aracı arayanlar için kaçırılmayacak fırsat. Bu arada aracın 5 yıl garantisi vardır. halen devam ediyor.

ilan ile ilgili detaylı resimlere
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-sahibinden-kia-ceed-concept-plus-sw-2013-model-full-149005633/detay/ ulaşabilirsiniz.

rayen

Super Moderator
Öncelikle hoş geldiniz.
Hayırlı olsun. İlanı 2 ocakta vermişsiniz. O günden bu yana ilgilenen olmadı mı?
Bir de şansımı forumda deneyeyim mi? dediniz.

math29

New member
İlk ilanı verdiğimde satmayı düşünmüyordum. Sadece yeni aracım ikinci el piyasasını öğrenmek için vermiştim. Şu an araçtan da çok memnunum. Fakat yeni iş değiştiriyorum ve şirket aracım olacak. Bu yüzden satmayı düşünüyorum. 58 bin TL fiyat veren oldu. fakat vermedim. İstediğim fiyat verilene kadar da satmak zorunda değilim. aracın yakıt tüketimi de çok iyi. ben forum da okuyorum 8-10 lt/100km arasında yakıt tüketimi olan var. Benim aracım 5.2-6.00 arasında değişiyor.

rayen

Super Moderator
58 bin iyi vermişler. Daha bugün bir arkadaş istediği fiyatın 5 bin tl altına sattı aracını. Ben de kolay satılsın diye 2 bin lira düşürdüm fiyatı, yine kimse sallamadı sadece soranların sayısı arttı, tekrar ilk rakama çektim fiyatı. :D
Valla işimiz zor, kalp krizi geçirmeden satsam şu aracı çok iyi olacak. Artık bende öğrendim taktiği, istenilen fiyatın 5-6 bin altını teklif edeceksin ki araç anca değerini buluyor. :)

gorkemsin

New member
İlk ilanı verdiğimde satmayı düşünmüyordum. Sadece yeni aracım ikinci el piyasasını öğrenmek için vermiştim. Şu an araçtan da çok memnunum. Fakat yeni iş değiştiriyorum ve şirket aracım olacak. Bu yüzden satmayı düşünüyorum. 58 bin TL fiyat veren oldu. fakat vermedim. İstediğim fiyat verilene kadar da satmak zorunda değilim. aracın yakıt tüketimi de çok iyi. ben forum da okuyorum 8-10 lt/100km arasında yakıt tüketimi olan var. Benim aracım 5.2-6.00 arasında değişiyor.
senin araç fazla yakıyormuş math 29. benim araç 4.2 lt yakıyor. Ama otobanda 80 km hızla giderken J
Yani abartmışsın ki çok abartmışsın. Sen diyorsun ki benim araç sizinki ile aynı ama 4 lt az yakıyor. Yok artık. Yorumun nickine yakışmıyor. Hiç analitik bir düşünce şekli değil. O 8-10 L yakanların araçları otomatik. Seninki bir kere manuel. Ayrıca yol durumu, hava durumu, kullanım alışkanlıkları gibi bir çok etkeni görmeden benim araç böyle yakıyor , piyasadaki araçların aynısından çok daha az yakıyor dersen kusura bakma ama ben senin samimi olmadığını düşünürüm. Bende bu forumda senin söylediklerin insanları yanıltmasın diye onları uyarmaya çalışırım.
Kia ceed alacaklar. Bu araç piyasadaki bir çok rakibine oranla biraz daha fazla yakar. Özellikle otomatikleri. Ama bunu yanında saymakla bitmeyecek bir çok artıları vardır. En baştada fiyatı. Zaten bu aracın yakıtı Golf gibi olsaydı fiyatı 10000 TL fazla olurdu.

math29

New member
siz de golf var galiba.. ceed sw ile mi kıyaslıyorsunuz ? Ben sizinki ile aynı ve 4 lt az yakıyor demedim. Herkesin aracı tabi ki kullanıma göre fazla yakabilir. Ben aynı kasada ki rakiplerini kastediyorum ve şanzıman tipi ayrımı da yapmadım. Her yönden yakıt tüketimi işine girersek buradan çıkamayız da zaten. ceed sw concept plus ı bilen bilir. Bilen bu araçları alıyor zaten.

gorkemsin

New member
siz de golf var galiba.. ceed sw ile mi kıyaslıyorsunuz ? Ben sizinki ile aynı ve 4 lt az yakıyor demedim. Herkesin aracı tabi ki kullanıma göre fazla yakabilir. Ben aynı kasada ki rakiplerini kastediyorum ve şanzıman tipi ayrımı da yapmadım. Her yönden yakıt tüketimi işine girersek buradan çıkamayız da zaten. ceed sw concept plus ı bilen bilir. Bilen bu araçları alıyor zaten.
Bende yeni ceed concept manuel var.